Reklama  • Download  • FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Programy | QIP |
Právě je sob kvě 25, 2019 17:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Potvrzení příspěvku
Pro ochranu před spamem administrátor vyžaduje potvrzení odpovědi. Kód je zobrazen v obrázku pod touto zprávou. Pokud obrázek nevidíte, kontaktuje %s Administrátory%s.
Ověřovací kód:
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
   

Přehled tématu - Nefunguje zvuková karta- Unknown PCI device
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Nefunguje zvuková karta- Unknown PCI device  Odpovědět s citací
Dobrý den,nedávno jsem přeinstalovával počítač a od té doby mi nefunguje zvuk.Po přeinstalování se asi nenačetla zvuková karta(po spuštění pc nehlásil že by něco chybělo ale zvuk prostě nešel,resp.šel ale jen když jsem u videí přes VLC player),instalace ovladače na zvukovou kartu hlásili vždy error,po průzkumu internetu jsem našel doporučení na ovladač High Definition Audio Driver Package KB835221 (UAA),po instalaci tohoto ovladače se již v počítači objevilo PCI device (UNKNOWN DEVICE),a ve správce zařízení se v systémových zařízeních objevila nová položka PCI device a u ní vykřičník.Nutno také podotknout že od instalace tohoto ovladače mi zvuk nešel již ani ve videích spouštěných VLC playerem.
Vždy při spouštění mi to hlásí že bylo nalezen nově rozpoznaný hardware,průvodce nově rozpoznaným hardwarem však ovladače stejnak nenajde.Když instaluji ovladače samostatně (tedy přímo ze staženého instalačního souboru) tak instalace proběhne v pořádku,po restartu mi ale PC stejnak pořád hlásí že byl nalezen nový hardware.
Co mám dělat,v pc se zas tak moc nevyznám tak sem to zkusil projet jakýmsi „Unknown Device Identifierem“,kdyztak se pokusim prilozit obrazek.Kdyby někdo věděl co s tím budu velmi vděčný.
http://imageshack.us/photo/my-images/39/beznzvutrw.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/50 ... 22222.png/
Příspěvek Napsal: pon čer 04, 2012 22:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group