Download | Programy

Připojení k počítači - Samsung S5230

Volná diskuze, film, kultura, foto, zajímavosti, dění kolem nás, a to co jinam nepatří

Moderátor: Moderátoři

Klára

Připojení k počítači - Samsung S5230

Příspěvek od Klára »

Já vim, že tohle téma sem nepatří, ale cpu to pro jistotu všude...
Mám Samsung S5230, už jsem nainstalovala PCStudio a USB... Když připojim mobil k počítači, na mobilu zvolím režim USB - PC studio a spustím PCStudio, vyskočí mi tam upozornění : Připojen byl neregistrovaný model, komunikace nemůže pokračovat. Zkoušela jsem kliknout na "Vyhledávací zařízení Search Device", kde se vyhledala zařízení GT-S5230, což je můj mobil, klikla jsem na to a zvolila připojit a opět vyskočilo upozornění: Připojen byl neregistrovaný model, komunikace nemůže pokračovat, přejděte k hledání nového zařízení.. Prostě kvůli tomuhle problému si nemůžu do mobilu nic dát.... Co s tím..?? Poraďte prosíím..
fakal

Re: Připojení k počítači - Samsung S5230

Příspěvek od fakal »

Mám uplně stejný problém, ale jedná se o model GT-B3410W a na netu není jediná čáska o tom, jak to vyřešit. Jdu ten telefon vrátit. :eek:
Mrzak007

Re: Připojení k počítači - Samsung S5230

Příspěvek od Mrzak007 »

Me pomohlo proste vypnuti a opetovne zapnuti telefonu...
michael kubanek

Re: Připojení k počítači - Samsung S5230

Příspěvek od michael kubanek »

čus je my sice 14 let ale v mobilech a pc se vyznám no proste mám menší problém nikde nemůžu sehnta funkční pc studio abych si mohl přefiremovat samsung s5230 už k tomu mám všechno stáhli jen my chybí to pc studio poradte pls kde ho stáhnu nutně bych ho potřeboval
mixer

Re: Připojení k počítači - Samsung S5230

Příspěvek od mixer »

Zdravím,po instalaci PC Studio nastavit v S5230 výchozí pozici - tj.odklikat tlačítkem zpět na začátek a poté připojit mobil k PC.Následně se mobil propojí s PC.Přeji hodně zdaru.
Odpovědět