Download | Programy

Vas nazor na ASUS Commando

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

paja
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte bře 27, 2007 20:13

Vas nazor na ASUS Commando

Příspěvek od paja »

Jaky je vas nazor na zakladni desku Asus Commando? Rad bych znal nazory majitelu teto desky nebo nekoho kdo sni prisel do kontaktu. Taky bych se chtel zeptat jak je to s vykonem ATI CR ,kdyz druhy PCI-E je jen 4x. Nevideli jsete nekde testy?
Zatím nic?
Uživatelský avatar
Tomáš Hort
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 22, 2007 13:32
Bydliště: Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Snad jen...

Příspěvek od Tomáš Hort »

K tomu bych napsal akorát to, že nechápu, jak někdo může dát takové peníze za základní desku. To je snad jen kvůli tomu, aby si to mohl napsat do podpisu na fórech :) Dát 6000 za desku, která mi splní práci takovou, jako ta za 3000...No nevím. V ruce jsem jí neměl, ale někde jsem na ní viděl recenzi = zkus hledat, recenze od člověka, který tomu rozumí, je asi nejlepší ;)
AMD Athlon 64 3000+ 1.8GHz; Gigabyte GA-M55S-S3 - nForce 550; Geil Ultra 2x512MB 667MHz; Asus ATi EAX1950pro 256MB; Seagate 320GB AS; Fortron 350W; Thermaltake Swing
Uživatelský avatar
destroyer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 23, 2006 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destroyer »

Ja jsem stastnym vlastnikem teto desky cca 1,5 mesice a jsem zatim spokojen. Provozuju na ni C2D E6600 na (prozatim) 3GHz. Je sice fakt, ze po nastavení parametru v BIOSu se deska zcela vypne a zapne (neduh ASUSU a zatim to zadny novy BIOS nezpravil), ale zato pretaktovani s ni jde uplne samo, na prvni pokus se mi podarilo nastavit stabilne FSB na 450MHz.
Deska ma taky nekolik vychytavek jako zadni LCD panel, nebo pripojky pro snadnejsi instalaci konektoru celniho panelu skrine atp. Samozrejme to zvysuje cenu.
Pokud ale neplanujes OC nebo mas limitovany rozpocet, lze jiste najit nahradu za polvicni cenu, ale za priplatek ziskas kvalitni desku se spoustou dopnku a vybaveni (HW i SW).
Jinak dobra recenze je tady:
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=43
Odpovědět