Download | Programy

HP 6735s - FREEDOS

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

hektor03
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 17, 2008 16:16

HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od hektor03 »

Nemůžu na něj dostat jakýkoliv windows.. VISTY mi ani nenabootují XP hodí po chvíli chybu že je poškozen hardisk.To je ale kravina protože ho mám den doma.Newí někdo co s tím ? Jak dostat na FREEDOS WINDOWS ?

Dekuji..
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od zener »

Kravina to urcite neni. Disk muze byt poskozen uz z vyroby. Vyzkousel bych nejaky test pevneho disku. Vyborne je treba Hiren's Boot CD, kde najdes kupu programu. Mimo jine je tam treba "Test Hard Disk Drive 1.0".
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od Anonymous2 »

Pan moderator a nebude to nahodou tym, ze nema este ovladac na sata a instaluje OS (nelegalny) ktory ho tiez nema?
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od NSBM »

ano.. zkusil bych vypnout v BIOSu SATA podporu (AHCI - disabled) a pak nainstalovat WIN XP Pro s SP 2... me se toto stava u novejsich NTB taky, ale toto vzdy pomohlo..(konkretne u jednoho NTB mi to psalo pri nabehu instalace WIN XP pro ze nebyl nalezen zadny HDD)

ovsem vadny HDD klidne muze byt.. je to sice velmi smutne, ale neni nevsedni zalezitost, ze Ti v kramu prodaj jiz vadnou komponentu..
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od Anonymous2 »

Instalace VINXP na HP 6735s,
BIOS setup
System Configuration
Boot Options
Device Configurations - USB legacy support Enabled
- Fan Always on while on AC Power Enabled
- SATA Device Mode IDE
- UEFI Boot Mode Enabled
Sabák

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od Sabák »

tak akorát jsem na HP 6735s doinstaloval Win XP Profesional SP2 a doopravdy stačí jen přenastavit připojení disku na IDE :-D
Hanyy

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od Hanyy »

Mám s novým notebookem úplně stejný problém!! myslím si, že nebude poškozený disk ale asi vyžaduje nějaké předchozí nastavení nebo upravení..nestačí třeba formátování?? nebo neco jiného...nevim..??
Sabák píše:tak akorát jsem na HP 6735s doinstaloval Win XP Profesional SP2 a doopravdy stačí jen přenastavit připojení disku na IDE :-D
Návštěvník

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous2 píše:Instalace VINXP na HP 6735s,
BIOS setup
System Configuration
Boot Options
Device Configurations - USB legacy support Enabled
- Fan Always on while on AC Power Enabled
- SATA Device Mode IDE
- UEFI Boot Mode Enabled
musim pochvalit kombinace opravdu funguje dik moc za pomoc
DAN

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od DAN »

pro všechny: windows XP professional SP3 PODPORUJE SATA!!!!!! mám to z vlastní zkušenosti :)
DAN

Re: HP 6735s - FREEDOS

Příspěvek od DAN »

chtěl bych se zeptat, jestli má hp 6735s stejný bios jako hp compaq 615. tyto ntbky jsou si prý hodně podobné... chtěl bych totiž instalovat na compaq 615 windows XP pro sp3... předem díky za odpověď!!
Odpovědět