Download | Programy

Databáza uživateľov (emaily)

Programovací jazyky, grafika, tvorba webu, SEO, programy pro práci s webem, vyhledávače

Moderátor: Moderátoři

shamles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 28, 2012 23:57

Databáza uživateľov (emaily)

Příspěvek od shamles »

Všetci vieme aké ťažké je udržať sa v konkurenčnom boji o zákazníka/užívateľa na internete.
Aj keď vieme, že naše služby sú omnoho lepšie či lacnejšie ako u konkurencii, zákazníci sa nehrnú!
Je to práve tým že ludia o Vás nemajú ani tušenie že existujete.
Napraviť to samozrejme v prvom rade môžete registráciou stránky do rôznych: Katalógov/PR článkov/Fór, neskôr nejakú platenú reklamu na eTarget alebo Google AdWords..

No ja Vám však ponúkam ďaľšiu možnosť propagácie vašej stránky.

Ponúkam vám databázu emailov, spolu 200 000 užívateľov. (užívatelia sú len zo slovenska!)
viac na www.azet-mail.6f.sk kde nájdete aj ukáźku danej databázy v podobe videa.
Kontakt: shamle@ymail.com

Databáza je zložená z užívateľov portálu azet.sk, emaily sú aktuálne a boli vybraný len uživateľia ktorý boli online, takže úspešnosť, že si užívateľ email prečíta je viac ako 90%.
Nič neskrývam takže po odoslaní emailov všetkým uživateľom sa vám vráti cca 1,4% emailov s tým, že daný uživateľ má plnú emailovú schránku (to predstavuje cca 2800 užívateľov)
Databáza obsahuje aj originálne znenie NICKu uživateľa v prípade, že by ste ho v emaily chceli osloviť (takže EMAIL: patusqa35@azet.sk má NICK: PaTusQa35)

Možnosť využitia je mnohostranná, ako som už písal zaslaním hromadného emailu (tu vám viem ponúknuť aj script na rozposielanie emailov, ktorý však musíte už nastaviť sami a sú potrebné aspoň základné zručnosti v PHP a MySQL, alebo môžte emaily rozposlať firmou zaoberajúcou sa hromadným mailom, v phpbb dokonca existuje aplikácia na rozposielanie emailov ja som ju však nikdy neskúšal, no a na google dokoncanájdete aj nejaké programy na rozposielanie hromadných emailov vašim užívateľom)
Ďalšou možnosťou je vytvorenie FUN stránky na Facebooku a importovať tieto emaily do pozvánok pre vašu funstránku na facebooku. O rozposlanie pozvánok sa postará už Facebook.
Odpovědět