Download | Programy

problem s pripojenim USB disku na VISTA Home basic 32,cz SP1

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

problem s pripojenim USB disku na VISTA Home basic 32,cz SP1

Příspěvek od Anonymous2 »

Měl bych dotaz týkající se ,jak již někteří ,jež zde avizovali, problémů s nalezením USB flash disků či externě zapojených hdd.
Na notebooku MSI P200 se třemi USB porty mám následující problém,po zapojení do jakéhokoliv z portů přes usb kabel externí disk 400GB ata samsung spin point v rámečku hlásí visty toto :systém windows potřebuje nainstalovat olvadač zařízení USB to ATA/ATAPI.Když zkusím ovladač vyhledat přes net,nic se nestahne,když jej zkusím nalézt v c:\ taktéž nic nenajde.Zkoušeno po restartech a zapojeních v jiných USB portech.Zvláštní je,že když připojím jiný disk,byť menší tj.80GB 3,5palcový hitachi v rámečku sweex,tak visty disk v pohodě naleznou.Podobný problém jest s fleškami.Některé to automaticky nalezne ( myflash,corsair),jiné značky ne se stejnou hláškou od microsoftu :)
Mám takové obavy,že tento problém vyvznikl po updatu service packem1,ale nemohu toto potvrdit.Notebook mám asi tak dva měsíce,visty jsou tedy čerstvé a znovu je reinstalovat a zkoumat zda před service packem 1 takový problém nenastane,bohužel nemohu.Zkoušel jsem i LIVE update od MSI,ale nic nového pod sluncem.Druhý operační systém Mandriva vesele zchroustne zcela vše,čemuž se nedivim,ale za PLACENÉ VISTY takový SHIT problém??? To ať se jde Bill rovnou bodnout.Pachtí to x let,nechaj si za to platit,strašej s legalizací,ale aby se vychytaly mouchy to moc už ne..LONG LIVE TO OPEN SOURCE :)
Pokud bude mít někdo nějakou radu jak ty drivery na některé usb disky pořešit,budu velmi vděčný..další fígl do foroty :)
Mail na mě je zizkam@centrum.cz
Odpovědět