Download | Programy

CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

Hoj lidi, mam csko i steam a normalne sem paril zadnej problem a najednou se mi nejde připojit na žádnej server...jak se chci dat do teamu tak lag a musim csko vypnout přes Zprávce úloh...pls poradte Dik :) :( :-o
zatara81

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od zatara81 »

ahoj vytvoril jsem si vlastni server ale nemuzu se na nej pripojit a nevim proc jinak v serverech jde videt a kdyz na nej kliknu napise mi to neco jako ze moje verze neni kompatibilni.dekuju za radu skype zatar811 ,email zatara81@seznam.cz
Návštěvník

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Návštěvník »

zatara81 píše:ahoj vytvoril jsem si vlastni server ale nemuzu se na nej pripojit a nevim proc jinak v serverech jde videt a kdyz na nej kliknu napise mi to neco jako ze moje verze neni kompatibilni.dekuju za radu skype zatara811 ,email zatara81@seznam.cz
amxmod

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od amxmod »

prosim vas jak se mam prihlasit do amx modu mam svuj server ale nevim jak se prihlasit prosim napište
gggg

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od gggg »

ps nevim si rady zapnu counter uplně normalně kliknu na Find Servers a nic se mi nezobrazi vudec :cry: :roll: :? :-o :( :x :ch: :eek:
Návštěvník

ahoj mam stejny problem nwm si rady co mam delat dub15@sezna

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous2 píše:nainstaluju si CS 1.6, zapnu ho a obevi se mi cerna obrazovka na cca 1-2 sekundy, pak to spadne a nic se nedeje, nekdy se neobevi ani ta cerna obrazovka, napiste pls tady nebo na mail ntmfp@seznam.cz
mam stejny problem co mam delat pls poradte mi dekuju moc Dub15@seznam.cz
M1K3

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od M1K3 »

Ahoj již dřív jsem měl na počítači nainstalovaný Counter strike 1.6 non steam a šel mi v pohodě ted když sem ho nainstaloval znova i s patchem tak se mi vždy sekne pri nastavení nevíte proč ? dík za pomoc :cool:
Bajbic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: úte pro 06, 2011 15:37

Re: ahoj mam stejny problem nwm si rady co mam delat dub15@s

Příspěvek od Bajbic »

Návštěvník píše:
Anonymous2 píše:nainstaluju si CS 1.6, zapnu ho a obevi se mi cerna obrazovka na cca 1-2 sekundy, pak to spadne a nic se nedeje, nekdy se neobevi ani ta cerna obrazovka, napiste pls tady nebo na mail ntmfp@seznam.cz
mam stejny problem co mam delat pls poradte mi dekuju moc Dub15@seznam.cz
A máte patch? Tohle přesně to dělá, když člověk nemá patch...
_________________
Zpětné odkazy
Odpovědět