Download | Programy

Problém s CS 1.6!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

de_Lauceux
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 23, 2007 19:43

Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od de_Lauceux »

Ahoj, mám docela vážnej problém s hrou counter strike 1.6.Dříve jsem ji hrál na starým PC a bylo to v pohodě. Těď mám novej PC (AMD x2 4200+EE,2GB RAM, Radeon X1900GT) a CS společně s pár dalšíma hrama běží strašně rychle.Kolo,které má mít normálně 3,5minuty má asi 15 sec,zásobník mám vystřílenej během sec apod.To mi dělá i u pár starších her,ale u CS mi to opravdu vadí. Prosím poraďte,co mám dělat,aby mi to chodilo zase normálně.
Uživatelský avatar
Albert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned pro 31, 2006 16:17
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

Nainstaluj AMD Dual core optimizer, ten by to měl vyřešit: http://www.amd.com/us-en/Processors/Tec ... 06,00.html
C2D E6550@2,8Ghz, ASUS P5K-E, ZOTAC 8800GTS 512MB, 4x1024MB A-Data 800MHz, WD 500GB, Seagate 500GB, Corsair 520W, Windows Vista 64bit, Acer AL2723W - 27" -SPVA
de_Lauceux
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 23, 2007 19:43

Thanks!!!

Příspěvek od de_Lauceux »

Díky moc, hra už mi jde zcela v pořádku :prayer: :cool: :D
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

Mam problém ,
Již 2x jsem přeinstaloval CS 1.6 a pořád mi nejde spustit nová hra . smazal jsem i slozku VAlve a smazal registry a pořád nic . Nevíte co stim ?
abbyghail
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř srp 20, 2008 16:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od abbyghail »

hasic93 píše:Mam problém ,
Již 2x jsem přeinstaloval CS 1.6 a pořád mi nejde spustit nová hra . smazal jsem i slozku VAlve a smazal registry a pořád nic . Nevíte co stim ?
a ako si zapinal hru ? najprv musis dat change game a az potom new game :)
!!!Chester!!!

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od !!!Chester!!! »

Problem jako svin,
Nainstaloval jsem CS 1.6 Non Steam a i zapetchoval ale nemuzu si v hlavnim menu hry rozkliknout ikonku Find Servers...Nevite jak mi pomoct?? Mooc bych to ocenil
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

kup si steam tam mas vse a neblbne to
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

ja mam problem ze nevim jak zpustit cs po netu stahl jsem si patch a steam a nevim co s tim je jak hrat po netu aboty mi do toho taky nejdou :( pls poradte :-o :?: :cry: :lool:
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

když chci spustit serwer napíše mito::::::Your.dll(cl-dills/client.dll)differs from the serwer s
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

vill,ja sem tento problem taky mel, a vyresil sem to tak, ze jsem si stahl patch cislo 21 a slape to uplne v pohode :).kdyztak se mi ozvi na ICQ 367167569
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

Cs 1.6 mi nenajde žádný server. A když dám add server by ip adress, tak to refrešuje, ale žádný nový server se nepřidá. Prosím pomoc!!!!
Guf1994

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Guf1994 »

dobrí den

Potřeboval bych poradit s cs1.6 kdys jsem si nainstalovlal cs1.6 tak ted mam trosisku omalejsi net!! :roll: tak bych potřeboval poradit

Diky
MAnicek

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od MAnicek »

Anonymous2 píše:Cs 1.6 mi nenajde žádný server. A když dám add server by ip adress, tak to refrešuje, ale žádný nový server se nepřidá. Prosím pomoc!!!!
Mam presne taky iyty problem na patchy v23 plllls mocinko poradte dakto :( :( :( :( :rigth: :(
Ricky0951
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 13, 2009 15:52

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Ricky0951 »

Prosím taky mi to nechce najít žádné servery i když tam dám IP fakt nwm co s tim.....pls pls pls pls poraďte někdo co s tim mám dělat....
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od pc manik »

Ricky0951 píše:Prosím taky mi to nechce najít žádné servery i když tam dám IP fakt nwm co s tim.....pls pls pls pls poraďte někdo co s tim mám dělat....
Stáhni si patch!
czcz

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od czcz »

čus má�cs 1.6 když � chci přip�it k servru takmi to napíše že�ení možno�e připojit p� poraďte díky
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od pc manik »

czcz píše:čus má�cs 1.6 když � chci přip�it k servru takmi to napíše že�ení možno�e připojit p� poraďte díky
Máš patch???
Fukyn

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Fukyn »

Pls já mám problém že když spustim cs tak dam New Game vyberu mapu dám start a když všechno naběhne tak se to vypne pls poradte !?
Fida

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Fida »

koupil sem si steam nejak sem to nainstaloval a chci hrat ,ale hru nemam pres celej monitor...je zuženej a jeste nevim jak mam tam mam dat boty...z kama je mam do toho steamu instalovat?? pls diky za odpoved...
walkman

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od walkman »

Potřeboval bych poradit už fakticky nwm co s tím : když zapnu cs v poho najde servy vše v poho jak mile se připojím na server naběhne hlavní stránka toho servru jak je dole OK a u toho zkončim hra se okamžiě sekne a vypnout jde jen přes správce Nevíte někdo co s tím?? =o((
Odpovědět