Download | Programy

pls ak viete veľmi rýchlo mi poradte

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

banditluke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 06, 2007 17:17

pls ak viete veľmi rýchlo mi poradte

Příspěvek od banditluke »

pls. poradte mám výkonný komp 4 gb ram core 2 duo e 6750 a 512 mb ati x 1950 gt idú mi vsetky hry az na kane a lynch ma nepusti do stvrtej misie prince of perisa warrior within sa mi nepusti a two thrones zase ide velmi rýchlo ked dam tabulku ci splnam hw tak mi napise vsetko ale cpu dá tam zelenú fajku typ neznámy a mega frekvencia nejaká a conflict pustím hru a nabehne mi cierna obrazovka a skoncili sme pls. viete mi poradit? ked sme poskladali nový komp preinstalovali sme len drivere predtým som mal 1 gb ram 3000+ athlon 64 a grafiku tú istú,- islo to, som skúsal vybrat jednu ramku preinstalovat drivere na vsetko a nic myslíte ze preinstalovanie winu co mám zial 32 bitový by pomohlo alebo ist rovno na 64 bit vistu, uz som na nu stavaný pls. ak viete poradte mi
Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: pls ak viete veľmi rýchlo mi poradte

Příspěvek od Fox »

A mas XP nebo Vistu?
Gigabyte-P965 DS4+Core2Duo E6600 2,4ghz@3,1ghz+2x1GB GEIL 800@875mhz dual channel+Asus 8800GTS 640MB DDR3+WD400GB+Maxtor200GB+zdroj Fortron 500WPNX+skrin Thermaltake Swing+notebook MSI GX610PX.
zemane1@seznam.cz

Re: pls ak viete veľmi rýchlo mi poradte

Příspěvek od zemane1@seznam.cz »

čau mě to dělá taky mám navigátora 7 a sem tam při zapnutí mi lítá myš nevím jak to odstranit uplně ale stačí vytáhnout gps kabel a zpět zapojit a normálně mi funguje jezdím s tir po celé evropě a mám ji v notebuku jsem s ní spokojen
banditluke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 06, 2007 17:17

Re: pls ak viete veľmi rýchlo mi poradte

Příspěvek od banditluke »

mam xp pls poradte nejak lebo ma z toho jebne uz:-)
Odpovědět