Download | Programy

HDCP apod. vyrazy

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

PeterKTM

HDCP apod. vyrazy

Příspěvek od PeterKTM »

Mám objednanou sestavu s grafickou kartou gigabyte maya 1950pro, ktera jak sem se docetl podporuje sice DVI, ale nepodporuje HDCP. Monitor mi po dlouhem badani a studovani testu a recenzi padl do oka tento LG Flatron L1960TR-BF (http://www.alza.cz/lcd-displej-lg-flatr ... d71096.htm) ten podporuje ovsem HDCP, proto by mne zajimalo zda neni zbytecne kupovat takovy monitor ci kvuli omu vymenit grafiku?? (mam moznost objednavku jeste zmenit!1950pro napr. od asusu hdcp umi, bohuzel nema dobre chlazeni)
prosim nekoho ochotneho a vzdelaneho o vysvetleni jaky je v tom rozdil???? dekuji
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ahoj.
Tu funkci mám na kartě a mělo by to být toto:

HDCP: Umožňuje přehrávání HD DVD, Blu-Ray disků a dalšího chráněného obsahu s plným HD rozlišením
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

asi tak. podle informacich o vistach, nemas-li hdcp monitor, grafarnu a certifikovanou desku, tak ti to stejne nebude fungovat... god bless xp .)
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Odpovědět