Download | Programy

Internet Explorer 7

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Alpha007
Čestný člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát led 06, 2006 20:42
Bydliště: The Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Internet Explorer 7

Příspěvek od Alpha007 »

Internet Explorer 7
Nový Internet Explorer 7 z dílny Microsoftu je tu a nyní si ho můžete vyzkoušet také vy.
novinky v Internet Explorer 7:
  • podpora záložek
    čtečka RSS
    postranní toolbar
    nový vzhled
    snadné nastavení vyhledávačů
    filtr nebezpečných stránek
    a další
Internet Explorer 7 EN ke stažení zde:
Internet Explorer 7 EN download
velikost: 14,9MB

Internet Explorer 7 CZ ke stažení zde:
Internet Explorer 7 CZ download

Jak je známo tak microsoft zapracovala a uveřejnila na již v pořadí druhý betatest internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 7. Sám jsem ho osobně ještě nezkoušel, ale v nejbližší době zkusím. V současné není k dispozici česká verze.

Ke stažení ze stránek klikněte ZDE (vyžaduje validaci vašeho operačního systému)
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Přímý odkaz na instalaci IE7 32bit XP SP2: http://www.microsoft.com/downloads/info ... 86-enu.exe

Stránka projektu:
http://www.microsoft.com/windows/ie/dow ... fault.mspx

POZOR:
IE 7 nejde odinstalovat! Navíc v něm ledaccos zlobí, takže vše jen na vlastní nebezpečí!
Zdenek
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Zdenek píše:Přímý odkaz na instalaci IE7 32bit XP SP2: http://www.microsoft.com/downloads/info ... 86-enu.exe

Stránka projektu:
http://www.microsoft.com/windows/ie/dow ... fault.mspx

POZOR:
IE 7 nejde odinstalovat! Navíc v něm ledaccos zlobí, takže vše jen na vlastní nebezpečí!
pokud vim, kdyz jsem kdysi zkousel nejakou prvni verzu tak odinstalovat jde. Zobrazi se jako aktualizace windows v pridat nebo odebrat programy.. a tu lze snadno odinstalovat.
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Proč se na tomhle fóru každý hned bez ověření tvrzení pře? Odpaň si RC1 verzí svoje wokna a pak nám poreferuj o odinstalaci. Rád se nechám přesvědčit, že jde. Věřím CDR.CZ a na takové nesmysly jako IE nemám chuť, jinak bych to zkusil z hecu sám.
Zdenek
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pockmat »

Zacina to tady trosicku vrit... Osobne doporucuji, pokud si nekdo chce nainstalovat beta verzi nejakeho programu, at zkusi nejaky program, ktery funguje jako simulator bez instalace na HDD.
Jinak ze zkusenosti Microsoftu, bych i veril,ze beta IE 7 odinstalovat nejde, protoze je u teto firmy vsechno mozne! Ale pokud to odinstalovat de, tak at to nekdo nejak dokaze(napr.screen) a hned se nepre. :idea:
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

nezkoušel jsem to a napíšu teď jen to co si myslím a předpokládám že to tak taky bude asi.

Pokud se jakýkoliv program nainstaluje např. přes total uninstall tak by měl jít taky přes tento program bez problému vymazat, protože tento program si zaznamenává všechno kam si při instalaci daný program uložil a při odinstalaci to pak dokaže lehce vymazat.
Jestli jdou beta produkty od MS normálně odinstalovat to nevím ale u některých měli s tím někteří uživatelé problémy, možná to neuměli a možná to opravdu nešlo. :?:
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

IE 7 je to nejhorší co mě mohlo potkat. Nevydržel jsem ani 10 minut. Co se týče odinstalování, není problém, já ho instaloval do vlastní složky abych zachoval IE 6, kvůli internetovému bankovnictví (nepodporuje jiné porhlížeče než IE 6 /KB/).
Naprosto neinteligentní ovládání, jako vyhledávač je překvapivě integrováno msn, zavírání tabů nejde prostředním tlačítkem, gesta neexistují. Na druhou stranu to konečně umí rss a taby. :cry:
tompro

odpověď

Příspěvek od tompro »

přeinstaloval jsem IE6 sedmičkou a tu jsem normálně odinstaloval a běhá mi zas IE6 tak nevím co jste vyváděli že vám to nešlo
Tomas

Příspěvek od Tomas »

Já jsem se taky jednoduše odinstalací dostal zpět k šestce... sedmička mi zatím teda moc neseděla... ale ukáže čas...
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Kdy bude česká verze ?
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

xmickey píše:Kdy bude česká verze ?
asi az s Windows Vista CSY (brezen 07)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

maestro píše:
xmickey píše:Kdy bude česká verze ?
asi az s Windows Vista CSY (brezen 07)

a mozna ani v tu dobu... :D
djdunlock2006

Uz je na svete

Příspěvek od djdunlock2006 »

Nuz pre Vas bratov Cechov uz je ceska verzia IE7 na svete, my jej ale rozumieme...
Mrtvonoska

Re: Uz je na svete

Příspěvek od Mrtvonoska »

djdunlock2006 píše:Nuz pre Vas bratov Cechov uz je ceska verzia IE7 na svete, my jej ale rozumieme...

JJ to je ale je pouzitelna pouze na legalni windows XP, ale to je snad samozrejmost :D
Honza

Re: Uz je na svete

Příspěvek od Honza »

Mrtvonoska píše:
djdunlock2006 píše:Nuz pre Vas bratov Cechov uz je ceska verzia IE7 na svete, my jej ale rozumieme...

JJ to je ale je pouzitelna pouze na legalni windows XP, ale to je snad samozrejmost :D
Tady je ke stažení bez ověření pravosti:

http://www.instaluj.cz/cz/katalog/inter ... xplorer-7/

Takže FUCK OFF microsoft. Ale stejně je nejlepší Firefox.
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Já s nelegáníma Windowsama stahuju normál aktualizace i z webu MS a bez problémů... :D

// edit mozek007. Tak si to nech pro sebe, někdo tě může prásknout na BSA.
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Dám ti dobrou radu. Stahuj si co chceš a kde chceš, ale nechlub se s tím.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Alpha007
Čestný člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát led 06, 2006 20:42
Bydliště: The Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alpha007 »

IE7 jsem testoval na více počítačích a současná česká verze je naprosto skvělá. Sice uživatelům opery budou chybět gesta, ale rychlost je asi překvapí. IE7 je rychlejší než opera. V současné době se dostává na špičku. Z bezpečnostního hlediska je na tom poměrně dobře a ODINSTALOVAT JDE :D
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Musím jenom souhlasit. IE 7 mě nepřekvapil nějak od začátku, ale postupem času se z něho vyklubal super prohlížeč. Jak jsem si zvykal na rozložení a práci s ním, tak mě pořád jen překvapoval. Práce na něm je překvapivě rychlá a přehledná. Firefox mám pouze jako zálohu a teď plně používám IE 7. Podle mě Office 2007 a Internet Explorer 7 CZ je sakra povedenej soft od Mrkve. Bill mě překvapil.
Snad nejsem sám jedinej, kterej má takovej názor, to bych si připadal divně, ale mě prostě práce na IE 7 baví. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Alpha007
Čestný člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát led 06, 2006 20:42
Bydliště: The Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alpha007 »

Souhlasim :D
Odpovědět