Download | Programy

Potrebuju help!.... AMD opteron 144 + DFI infinity nf4 ultra

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Potrebuju help!.... AMD opteron 144 + DFI infinity nf4 ultra

Příspěvek od Kacab »

Mam AMD opteron 144. Koupil jsem si pres aukro desku DFI infinity nf4 ultra. Pred tim sem mnel DFI lanparty nf4 ultra a slo to soustit, ale chyby byly... deska byla vadna na 100%, uz jen treba ze nesla sitovka. Ale tedka se mi zapne PC a rozjedou se vetraky na plno a to je vse. Vypnout PC muzu DLOUHYM stiskem tlacitka power.... zaruka desky treva jeste 112 dni a tak vas prosim

Nenajde se tu nekdo kdo vlastni desku ci procesor do socketu 939 a bydli v Praze?? potreboval bych totiz zkusil co je vadne... bud moje deska + cizi AMD CPU nebo muj opteron + cizi deska a mam jasno co je spatny... (doufam ze ne oboji) Plz pokud nekdo toto vlastnite a byldite v praze plz ozvete se, moc mi tim pomuzete z me bezradne a casem hodne spechajici situace.

PS:Prave ze ja nevim jestli je vadny CPU nebo MB.
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já bych zkusil, jestli tě nikdo nevyslyší, nějakej krám na výpočetní techniku, když to dobře ukecáš, tak ti to za cíga vyzkoušej. Určitě máš svého prodejce, můj by mi to udělal, ale ten je daleko od Prahy. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kacab »

Joo to je fakt dobrej napad. Mam jednoho znamiho, kterej maka v jednom eshpou, ale toho sem jeste nevidel na ICQ, ale myslim ze by to pro mne vyskosel. To bude asi uplne nejlehci.

DIK
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Odpovědět