Download | Programy

Nenaběhnou mi windowsy :(

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Nenaběhnou mi windowsy :(

Příspěvek od T_J »

Zdravím všechny,

Opět se Vám obracím s problémem na který bohužel sám nestačím a pevně věřím, že mi ho pomůžete vyřešit :)

Když zapnu počítat vše se tváří úplně normálně, nejede mi ta obrazovka jak se načítají windowsi, ale najednou bum bác a počítač se mi restartuje... A takhle to jede pořád kolem dokola...

Vůbec nefím co s tím .. Pls help me :)
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

zkus otestovat paměti memtestem
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_J »

Mno nainstaluji a spustím ten program v nouzovm režimu ? Bo jinak ten počítač ani nepustím ..
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

vytvoří se boot cd, které ti pak spustí dos, ve kterém to ty paměti otestuje

takže pokud ti půjde kopírovat na disketu nebo cd, tak se ti to na tom pc dokonce podaří připravit
Naposledy upravil(a) PCMark dne pon dub 02, 2007 18:05, celkem upraveno 1 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pockmat »

Memtest se dá i z jejich www stáhnout jako bootovací CD, které stačí pak jen vypálit na CD, nastav v Biosu místo vychozího pouštění HDD na CD-ROM a máš to. Pak uvidíš, na čem jsi.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
MaSo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 06, 2006 16:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaSo »

Hele Týdžeji,
co znamená to bum bác? Vyhodí to takovou modrou obrazovku s chybami nebo se to prostě restartuje jen tak?
Real programers use: COPY CON program.exe.
Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_J »

To MaSo : To bum bác znamená, že jako nic .. Prostě se to restartuje jen tak. A to se opakuje kolem dokola ..


Ten memtest určo vyzkouším ... děkuji :)
Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_J »

Hmm, ale ještě než ten memtest stáhnu a vyzkouším, zajímalo by mě co bych s ním měl zjistit a k čemu mi to bude ? :)

Vím sem strašně zvědavej :prayer:
Uživatelský avatar
jurda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 20, 2007 21:52
Bydliště: Hlučín

Příspěvek od jurda »

T_J píše:Hmm, ale ještě než ten memtest stáhnu a vyzkouším, zajímalo by mě co bych s ním měl zjistit a k čemu mi to bude ? :)

Vím sem strašně zvědavej :prayer:
Zjistíš jestli neni problém v pametech RAM :cool: , no a kdyz zjistis ze jo tak muzes navstivit nejblizsi prodejnu HW.Pokud vsak budou v pořadku tak bych preinstaloval systém :)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

a co nouzak? tim ze se to restartuje bez bosd alias bluescreenu bych to videl na nejakej blbej ovladac. dost casto staci nouzak a normalne pak restart.... cos naposled instaloval? jestli nebehne nouzak je tam v programy-prislusenstvi-systemove nastroje-obnoveni systemu. tam se lze vratit
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_J »

To oyza : No v nouzáku to pustím f pohodě, ale když to pak restartuji tak zase nic .. Furt kolem dokola. Ten bod obnovení jsem nezkoušel. Ta možnost mě nenapadla, zkusím :))

No a co jsem napsledy instaloval ? Hmm nic. Normálně jsem počítat pužíval sám se rr a konec .. Od té doby takhle zlobí. Mám podezření i na nějký vir, ale v nouzáku mi nejde pustit AVG :(
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

zkus se vratit nekam zpet a pustit. dalsi moznost je, v nouzaku nastavit v ovladacich panelech - system - hardware - hardware profily a v nich zadat druhy profil... on pak na ten druhej bude detekovat znova hardware
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
MaSo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 06, 2006 16:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaSo »

No, když se to restartuje bez BSOD, tak bych to na problém s RAM neviděl. Co jsi s počítačem dělal, něž to začalo tak blbnout, je myslím zásadní otázka. Instaloval jsi něco (hardware, software)?
Real programers use: COPY CON program.exe.
Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T_J »

Nedělal jsem vůbec nic .. Neinstaloval nic mám pocit dobrým 14 dní :) Sám od sebe se RR a od té doby blbne ..
Odpovědět