Download | Programy

BIG PROBLEM!

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

BIG PROBLEM!

Příspěvek od Kacab »

System mi ve windowsech a to hlavne pri klikani na okna v tento pocitac nebo pri instalaci zasekne a po 15 sec (+-) mi nahlasi bilym textem na modrem pozadi chybu MACHINE_CHECK_EXCEPTION... Ruzne sem o tom cetl, ale cetl sem i dnesni clanek na PCT http://www.pctuning.cz/index.php?option ... mitstart=0 kde maji nahodou stejny CPU i MB a pote sem si doma vsiml, ze jak je tu tento obrazek
Obrázek
Tak ja mam sice nastavene napeti na CPU 1,45V, ale presto je tam dole sedym pismem napsano 1,38V... coz je sakra malo... a u pameti misto 2,6V asi 2,5V... Cetl sem , ze to muze byt zdrojem... muze zdroj (EC sillent power 400w fuj fuj) davat stale podprumernou voltaz? Jinak ve hrach to vubec nepada.....
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

Mas updatovany windowsy??
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

Rebel44 píše:Mas updatovany windowsy??
coze????

no Kacabe, jestli ti hry bezej a nepadaj a dela to tento pocitac a instalace, tak bych to typoval na nejakej oser z diskem nebo radicema. koukal sem na ten machine_check blabla a na microsoft kb tvrdili, ze to je bud vadny nejaky hardware nebo pamet. nicmene paklize to dela ten problem jak jsi psal v tento pocitac, to delaj casto disky.... voltaz na tom EC asi nebude slavna, ale widle by psaly jinej error. testni ramky, testni disky, testni procak... nic vic se neda radit. pust tam nejakej memtest, prime, hdd tune...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kacab »

Rebel44 píše:Mas updatovany windowsy??
Automaticke aktualizace se mi nejak porobily :-o .. Proste kydz dam zapnout aktualizace tak mi to napise nejakej error a ze to mam zapnout manualne nekde, kde to uz neni :evil: !

OK, tak ja to zkusim s uplne jinym diskem. Cetl sem na jednom forum radu: "Pokud se ti tohle ubec deje, tak prodej celej pocitac nekomu na druhe strane republice nebo ho rozprodej na na díly a kup si novejsi" :D ...Jinak diky za rady!
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

Pred casem sem mel podobnej problem - nastesti sem par dni pred tim delal zalohu takze sem prostesformatovaldisk nainstaloval win, nahral zezalohy vsechno ostatni a bylo to - problem uz senikdy nevratil :)
Odpovědět