Download | Programy

LCD Monitor

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LCD Monitor

Příspěvek od Paolo »

Žádám o radu: Chci si pořídit LCD Monitor, požadavek mám 19" a cenu do 6,000Kč, můžete mi poradit nějakej slušnej v týhle cenový kategorii? Jde mi o běžnou práci, občas nějakej film a příležitostně hra. Prostě hledam něco slušnýho a ne moc drahýho. Čím příznivější cena, tím lépe. A preferoval bych černou barvu, stříbrnou bych taky snesl, ale s bílou na mě nechoďte. Díky za tipy :)
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já mám doma 2x monitor od firmy BENQ. Ještě za hodně draho, ale mám je pře 2 roky a šlapou jak vínečko. Žádnej vadnej pixel ani subpixel.
Jukni na tento, není přímo černej, ale v kombinaci - http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X0270209LA, jestli máš grafiku co má na výstupu co má tento monitor na vstupu analogový video vstup 1x D-Sub 15-pin, digitální video vstup 1x DVI-D, tak preferuj u monitoru DVI-D jestli to máš na kartě. Výslednej obraz proti analogu je vidět.
Toto je další varianta - http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X02702095Z
S ostatníma značkama nemám zkušenosti, tak víc ti asi nepovím. Mám BENQ, radím BENQ. Neříkám, že není nic lepšího, určitě ano, ale opravdu mluvím z vlastní zkušenosti.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

pry neni špatny Acer mno nvm taky nemám žadné zkušenosti stouto znakou.
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Cliff píše:pry neni špatny Acer mno nvm taky nemám žadné zkušenosti stouto znakou.
Ono dost zaléží v jaké cenové kategorii by se měl ten monitor co chceš koupit pohybovat. Jestli je to cena do 6000 tisíc, tak je více méně jedno jakej koupíš, ber takovej co se ti líbí.
Při větší ceně, už to chce uvažovat. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vybral sem si, co vy na to?

Příspěvek od Paolo »

Vybral jsem si tento BENQ http://www.pcexpert.cz/lcd-monitory-19/benq-fp-93gs , líbí se mi a myslím, že pro mé potřeby bude akorát a je za milou cenu. Za 5 tisíc mi přijde víc než zajímavej. Jaký máte názor?
Ano nebo Ne?
Putas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob bře 03, 2007 13:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Putas »

Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mám vybráno

Příspěvek od Paolo »

Tak mám vybráno,je to ten Beng FP 93GS, vypadá super :evil:
Odpovědět