Download | Programy

Zdroj vs Zdroj a vs Zdroj :D

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Jackal píše:Já prostě jen nechápu proč jsi proti Enermaxu !!!!! To je co ????? Enermax si klidně může koupit, protože je lepší než Fortron a levnější než Seasonic, mateš !! Zbytečně mateš !! Vídíš jen jeden zdroj a připadá mi to, že jsi zasedlej a jen proto, že ho někdo má, nechápu tě. Ty prostě zavrhuješ jeden s těch lepších zdrojů na trhu. Už to nechám, ty jsi byl vždycky proti Enermaxů a nevím proč máš takovej postoj. Podle toho co píšeš, by měl každej shit nebo druhá volba je to nejdražší co je v prodeji. Proboho neblázni a nekoukej na všechno černě/bíle. " Nemá cenu uvažovat, slyšíš se " ????????
Seasonic OEM je levnější než Enermax => nikoho nematu, akorát ty jsi z toho trochu zmatený. Seasonic je zároveň kvalitnější než Enermax - je osazen kvalitnějšími součástkami a má méně reklamací. Z těchto informací je snad každému jasné, že nemá smysl kupovat Enermax, když můžu mít za stejnou nebo nižší cenu vyšší kvalitu.
To že ty máš Enermax je mi srdečně jedno.
Jackal píše:" Aby bylo jasno " co to znamená, ty jsi mudrc ??? Nebo nejchytřejší na světě, že rozdáváš takhle rozumy ???? Vrať se na zem a buď zas normální diksutér a né mudrc. ;)
Aby bylo jasno, jsem použil proto, aby bylo už konečně jasno jaká je realita. Nikdy jsem netvrdil, že jsem nejchytřejší na světě a ani se tak nechovám. Zkus se nad situací logicky zamyslet a vem do úvahy argumenty místo emocí a třeba změníš názor.
Taky bych ti doporučil pokusit se lépe ovládat svoje emoce, nemám rád když na mě někdo na mojem fóru útočí (neoprávněně).
Díky. :)
//edit: taky se mi nelíbí, že nemáš stabilní názor, jednou napíšeš že se mnou souhlasíš a pak hned v dalším příspěvku mě začneš kritizovat ...
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Pro mě je to LOCK. Ty odsuzuješ jeden z těch lepších zdrojů, jak si to můžeš dovolit. Vidíš jen volbu 1 nebo 2. co ostatní, balení kabelů, odpojovatelné kabely kterej každej chválí, jasně mimo tebe, už vím co napíšeš, ale to není pravda, to jen tvá úvaha. Nikdo na tebe na tvém fóru útočit nebude, když budeš psát realitu a ne jen jeden pohled. Jsi naprosto matoucí a není nad tvůj názor , ale to se pleteš ano i ty se pleteš, nechám ti tvůj názor, i když ty neříkáš názory, ale tak jak to podle tebe je, ať je to jakkoliv. Prostě si přiznej, že Enermax je dobrej zdroj a lepší než nějakej výkon/cena Fortron a je na skoro stejné kvalitě jako Seasonic. Mimochodem, někdo nemá jen málo peněz, nebo hodně peněz. Jsou i jiné argumenty pro nákoup tohoto nebo onoho zdroje. Snad se vzpamatuješ a zamyslíš se nad tím, jak na svém fóru prezentuješ názor !!

Edit: když jsem souhlasil, tak je s částí toho co jsi napsal, nevěděl jsem že to nepochopíš a s tou částí co nesouhlasím o té se mluví. Nedokážu prostě pochopit jak můžeš někomu nutit, opakuji nutit, jen to, nebo toto a jiná varianta pro tebe neexistuje, ale oni jsou, proto nejsou na trhu jen dva zdroje, které ty vidíš. Co zdroje Corsair, někde dostaly i Seasonic zdroje. Ty nejsi bůh a hlavně si na něj nehraj.

Nevyhrožuj prosím, jen nevyhrožuj, nečekal bych, že když ti dojde názor, tak se budeš ohánět, tím, že ty jsi tady pánem. Ano fórum je tvoje, ale proto nemusíš mlžit svým jednostranným viděním.

Já to vidím, že se neschodnem ve více věcech, proto toto téma opouštím a končím povidáním s člověkem, kterej neví co je diskuse a debata. Říkat tak to není, je to takhle, je hodně laciné. .-)


EDIT Awast: Nevhodná citace, více zde
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Víš co, smažto, tyto naše rozdíly asi autora tohoto tématu nezajímají. :? Autor tématu má na výběr několik variant a nakonec to stejně zůstane pouze na něm. :cool:
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

no taky ted moc nechapu proc pcmark zavrhuje enermax... ja si ho vybral prave vuci seasonicu oem, pac se mi libily ony kabely a mam ve skrini krasne uklizeno. rozdil mezi oem seasonicem a enermaxem byl +300,- ale mezi seasonicem normalnim a enermaxem -400,- takze seasonic lepsi je, ale paklize to ma bejt "plna palba" tak taky zase stoji o to vic.

no shrnul bych to...
setris-li kazdy kilo - fortron
setris-li min, chces lepsi zdroj, nechces mit "pohodlnejsi" reseni - kup si oem seasonic
chces mit misto toho jeste cable management, mirne horsi zdroj nez seasonic - ovsem kde se pozna jak moc je min kvalitni vi buh, pac je to stejne vec kusu - kup si enermax
mas-li skvarky kup si seasonic normalni
mas-li vic skvarek kup si tagan...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Jackal píše:Pro mě je to LOCK. Ty odsuzuješ jeden z těch lepších zdrojů, jak si to můžeš dovolit. Vidíš jen volbu 1 nebo 2. co ostatní, balení kabelů, odpojovatelné kabely kterej každej chválí, jasně mimo tebe, už vím co napíšeš, ale to není pravda, to jen tvá úvaha. Nikdo na tebe na tvém fóru útočit nebude, když budeš psát realitu a ne jen jeden pohled.
Já jsem nikdy nepsal, že Enermax je špatný zdroj, ale psal jsem, že se nevyplatí kupovat, když Seasonic OEM je levnější a to je rozdíl!
Nikdo na nikoho tady na fóru nemá právo útočit, jen kvůli tomu že má na něco jiný názor. Rozhlédni se tady po fóru, skoro v každém tématu tu každý doporučuje něco jiného a přesto tu nikdo na nikoho neútočí, ani já na tebe neútočím, i když teď už bych měl i důvod.
Jackal píše: Jsi naprosto matoucí a není nad tvůj názor , ale to se pleteš ano i ty se pleteš, nechám ti tvůj názor, i když ty neříkáš názory, ale tak jak to podle tebe je, ať je to jakkoliv. Prostě si přiznej, že Enermax je dobrej zdroj a lepší než nějakej výkon/cena Fortron a je na skoro stejné kvalitě jako Seasonic. Mimochodem, někdo nemá jen málo peněz, nebo hodně peněz. Jsou i jiné argumenty pro nákup tohoto nebo onoho zdroje. Snad se vzpamatuješ a zamyslíš se nad tím, jak na svém fóru prezentuješ názor !!
Svoje názory zde prezentuji podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Jsme si vědom toho, že Enermax je lepší než Fortron, ale nikdy jsem netvrdil opak. Každý nemá peníze na TOP produkty a tak ho třeba zajímá poměr cena / výkon. Ještě jednou ti tu opakuji, že Seasonic OEM je levnější než Enermax a ty sám si zde napsal, že Seasonic je o trochu lepší než Enermax - tak kdo tu pak klame?
Nikomu nic nenutím, pouze doporučuji, každý se musí rozhodnout nakonec sám, co si koupí.
Jackal píše:Nevyhrožuj prosím, jen nevyhrožuj, nečekal bych, že když ti dojde názor, tak se budeš ohánět, tím, že ty jsi tady pánem. Ano fórum je tvoje, ale proto nemusíš mlžit svým jednostranným viděním.
Vyhružuji ti tady snad něčím? NE!
Jen sem ti dal doporučení, abys nemíchal do příspěvků své emoce, ale více reality.
Jackal píše:Já to vidím, že se neschodnem ve více věcech, proto toto téma opouštím a končím povidáním s člověkem, kterej neví co je diskuse a debata. Říkat tak to není, je to takhle, je hodně laciné. .-)
Já moc dobře vím co je diskuze, tím jak si tu na mě začal útočit, jen proto, protože mám na danou věc jiný názor si sám ukázal, že nemáš moc představu co je to diskuze. Já na tebe přesto nijak neútočím, jen se bráním.

Ještě taková poznámka na závěr to že mají dva lidi na jednu věc jiný názor je naprosto běžné, nemělo by tě to trápit a rozhodně to není důvod k tomu, aby ses na mě tady rozčiloval.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

PCMarku " Ještě taková poznámka na závěr to že mají dva lidi na jednu věc jiný názor je naprosto běžné, nemělo by tě to trápit a rozhodně to není důvod k tomu, aby ses na mě tady rozčiloval. " toto je v naprostém pořádku, ale někdo napíše, takhle je to možné a ty hned napíšeš, nene takhle ne. Prezentuj názor a já ho prezentuji a nechme autora ať si vybere z našich názorů a ne že budem zavrhovat názor někoho jiného.

Ty jsi tu pánem a mě so toto fórum libí a rád sem chodím, proto toho nechám, neschodnem a tak je to normální. Nech to už být. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

oyza píše:no taky ted moc nechapu proc pcmark zavrhuje enermax... ja si ho vybral prave vuci seasonicu oem, pac se mi libily ony kabely a mam ve skrini krasne uklizeno. rozdil mezi oem seasonicem a enermaxem byl +300,- ale mezi seasonicem normalnim a enermaxem -400,- takze seasonic lepsi je, ale paklize to ma bejt "plna palba" tak taky zase stoji o to vic.

no shrnul bych to...
setris-li kazdy kilo - fortron
setris-li min, chces lepsi zdroj, nechces mit "pohodlnejsi" reseni - kup si oem seasonic
chces mit misto toho jeste cable management, mirne horsi zdroj nez seasonic - ovsem kde se pozna jak moc je min kvalitni vi buh, pac je to stejne vec kusu - kup si enermax
mas-li skvarky kup si seasonic normalni
mas-li vic skvarek kup si tagan...
Jasně a o tom tom to je, je několik variant a je lepší na ně ukázat a nechat se autora rozhodnout, ale říkat BER TOTO, TO JE JEDINÁ MOŽNOST SE MI PROSTĚ MOC NELIBÍ. ;)

Ale už dost. PCMarku promázni to. :-) Nevypadá to tady moc hezky. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SiMpLe »

Díky za mírně zaspamovaný topic mimo téma... Jináč Dík za vysvětlení. Zase toho vím o dost víc. Stop hádkám, to dejte do "Ostatní" .

Už mám svůj názor, ale klidně přidávejte další.
Naposledy upravil(a) SiMpLe dne stř čer 06, 2007 19:24, celkem upraveno 1 x.
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
Uživatelský avatar
eXp10it
Čestný člen
Příspěvky: 257
Registrován: pát srp 04, 2006 10:41
Bydliště: Ostrava --> Hultschin --> Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

Kdyby mi někdo nabídl zdarma zdroj z těchto značek vybíral bych mezi nimi takto - tohle jsou moje preference:

1)seasonic
2)fortron
3)enermax

V případě že nechceš vyhazovat spousty peněz tak ber fortron (je to opravdová a nekompromisně kvalitní stálice), vpřípadě že chceš to nejlepší na trhu tak ber seasonic (upřímně ten cenový rozdíl není zase takový, proto jsem ho umístil výše než fortron) a na třetím místě se zapíchl enermax u kterého mě nenapadá proč kupovat...je dražší než sesonic a přitom kvalitativně je na tom jako fortron (kdo ví jestli), jediné co pro něj mluví jsou oddělávací kabely - nabízí se otázka proč a k čemu???
ISAAC + Fortron blue storm 400W ATX12 2.0, AMD Athlon 64 X2 3800+ @ 2,6GHz (1,35V), DFI s.939 NF3 Ultra-DAGF, Kingston HyperX (HX3200AK2/1G) 2×512 MB DDR 400MHz K2-3-2-6-1 (2,6V) @ 400MHz 2-3-2-5-1 (2,7V), Sapphire ATI Radeon 9600 @ pro, SAMSUNG 200GB PATA 7200rpm + další spotřební harampádí
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SiMpLe »

Aaa hele jako běžný uživatel poznám výkonostní rozdíly??? Jestly ne tak jdu do fortronu...
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ano je to názor. Já kdybych volil novej zdroj, tak Fortrona určitě vynechám, je to jen cena/výkon, je to levnější v celku slušnej zdroj.

Můj názor je takovej:

Seasonic
Enermax
Corsair
a za nejmenší peníze Fortrona jako poslední možnost, zoufalého nákupu. Fortron je pouze Fortron, nic jiného, za malé peníze málo muziky, tak to vidím já.
Nechápu jak může někdo odsunou Enermax na stranu a dát přednost Fortronu, to je naprosto směšné. :D :D

Fortron má navrh jen s cenou a to není důvod k zakoupení. :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Víte co. Odborníci s časopisu Computer udělaly test zdrojů do 600W. Výsledky budou v příštím čísle 12/07 a vychází 14.6. 2007. Rád si počkám jakých výsledků dosáhnou zdroje o kterých tu mluvíme na tomto fóru. ;)

Edit: pak to proberem, věcně a přátelsky. :D :D :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Někde někdo na NETu už ty 500W zdroje zkoumal... a že Fortron BSII 500W nebyl zdaleka nejhorší asi říkat nemusím, že??

Enermax není zlý, ale pokud ho opravdu skládají děcka v "Tchaj-Vanu" na koleně, pak ho nechci...

Seasonic rules, ale S12 430W má 14 a 15A na 12V větvích... dobře.

Fortron BS II 500W má 2 x 18A a stojí ještě o tři kilča míň... a o tolik hlučnější není!!!!!!!!!!
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
eXp10it
Čestný člen
Příspěvky: 257
Registrován: pát srp 04, 2006 10:41
Bydliště: Ostrava --> Hultschin --> Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

Jackal píše:Ano je to názor...
Fortrona jsem měl v počítači ještě dřív než se v čekých shopech začaly vůbec nějaké značky zdrojů oběvovat...koupil jsem jich za tu dobu řádově desítky a nikdy žádný neselhal ani v hodně náročných podmínkách. Pro mě když vylistuju zdroje podle ceny je to první a nejlevnější volba, která splňuje základní požadavky: je tichý, je osazený kvalitními součástkami a 100% spolehlivý.

Enermax není špatná volba a subjektivně i ve všech recenzích se bije o pozice s fortronem (záleží samozřejmě od konkrétně srovnávaných modelů). Bohužel jeho cena je značně přepálená a proto vzhledem k poměru cena/výkon ho nelze doporučit člověku, který právě vybírá nový zdroj. Ostatně taky proč? Když může mít mnohem kvalitnější a přesto levnější seasonic nebo stejně kvalitní ale znatelně levnější fortron???
SiMpLe píše:Aaa hele jako běžný uživatel poznám výkonostní rozdíly???
Pokud vybíráš mezi zmíněnými zdroji (seasonic, fortron) tak za sebe a podle mých zkušeností říkám že ne, rozdíl pozná pouze tvoje peněženka...
ISAAC + Fortron blue storm 400W ATX12 2.0, AMD Athlon 64 X2 3800+ @ 2,6GHz (1,35V), DFI s.939 NF3 Ultra-DAGF, Kingston HyperX (HX3200AK2/1G) 2×512 MB DDR 400MHz K2-3-2-6-1 (2,6V) @ 400MHz 2-3-2-5-1 (2,7V), Sapphire ATI Radeon 9600 @ pro, SAMSUNG 200GB PATA 7200rpm + další spotřební harampádí
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Awast píše:Někde někdo na NETu už ty 500W zdroje zkoumal... a že Fortron BSII 500W nebyl zdaleka nejhorší asi říkat nemusím, že??

Enermax není zlý, ale pokud ho opravdu skládají děcka v "Tchaj-Vanu" na koleně, pak ho nechci...

Seasonic rules, ale S12 430W má 14 a 15A na 12V větvích... dobře.

Fortron BS II 500W má 2 x 18A a stojí ještě o tři kilča míň... a o tolik hlučnější není!!!!!!!!!!
Enermax je Německé výroby a to je precizní práce, mám original Německou výrobu, mrkni na svého Fortrona, tam najdeš China. Nejdřív si zjisti fakta a pak zkoušej chytračit. Prostě nepokoušej porovnávat Fortrona z Enermaxem. Už jednou jsem psal, že Fortron je levná kopie lepších zdrojů a tak to prostě je. Jen pořád nechápu, proč to řešíte, počkejte na ten test co bude V Computeru.

" Někde někdo na NETu už ty 500W zdroje zkoumal... a že Fortron BSII 500W nebyl zdaleka nejhorší asi říkat nemusím, že?? "" Nebyl zdaleka nejhorší, ale nedosahoval tam kam by jsi si ho přál vidět, máš dobrej zdroj, ale zdaleka nesahá na špičku mezi zdroji, Enermax ano. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

MNo, ano, na mém THN-P Blue Stormu je opravdu nálepka "Made in China"... tahle nálepka je, troufnu si říct, na 75% světově vyrobených věcí... holt levná pracovní síla...

Už se Jackale uklidni, ano?? Nikdo neříká, že Enermax je špatný, to že kvalitativně obvykle patří do čela pelotonu taky nikdo nepopírá, ale že by se dalo hovořit o nákupu století?? To tedy ne... Já furt nevidím co na tom nechápeš??

A to že jsi ho už měl v ruce (ten zdroj) nic neznamená, pravděpodobně je to jeden ze tří dohromady :P

//edit Mark: lehký promaz OT, KME, bohnic a podobných blbostí
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Igoreso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob led 06, 2007 19:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igoreso »

Delam v nejversim ceskem obchode s PC.
reklamovatelnost zdroju:
Enermax 1,84%
Fortron 12,66%

chapem?
Core2 Duo E6600 @ 9*333 // Gigabyte GA-965P-DQ6 // 4x1GB Corsair Dominator DDR2 -1000Mhz // Sapphire Radeon HD2900XT 512Mb // WD Raptor 74Gb 10000ot 16Mb SATA2 + 4HDD 1,1Tb// 19“ LCD LG L1790H // THERMALTAKE VA8000BWS ARMOR SUPERTOWER // Enermax Liberty 500W
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Jasně. To je vypovídající hodnota...

A celkový počet prodaných kusů toho a toho by nebyl?? Aby ta informace byla úplná, víš??

Zmetky se dělají všude a skrze SZ mi můžeš napsat copak je to za "největší" obchod"... ve kterém děláš...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Awast píše:MNo, ano, na mém THN-P Blue Stormu je opravdu nálepka "Made in China"... tahle nálepka je, troufnu si říct, na 75% světově vyrobených věcí... holt levná pracovní síla...

Už se Jackale uklidni, ano?? Nikdo neříká, že Enermax je špatný, to že kvalitativně obvykle patří do čela pelotonu taky nikdo nepopírá, ale že by se dalo hovořit o nákupu století?? To tedy ne... Já furt nevidím co na tom nechápeš??

A to že jsi ho už měl v ruce (ten zdroj) nic neznamená, pravděpodobně je to jeden ze tří dohromady :P

//edit Mark: lehký promaz OT, KME, bohnic a podobných blbostí
Nikoho neokřikuj, na to si malej pán, to si dovoluj k někomu jinému. :P
Co na tom nechápeš ty ??? Že máš pořád důvod napadat kvalitní zdroj a sám máš jen Fortrona. :cool:

Počkám si na ten test zdrojů v časopisu Computer a pak se budem bavit. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Awast píše:Jasně. To je vypovídající hodnota...

A celkový počet prodaných kusů toho a toho by nebyl?? Aby ta informace byla úplná, víš??

Zmetky se dělají všude a skrze SZ mi můžeš napsat copak je to za "největší" obchod"... ve kterém děláš...
Už nevěříš zase realitě ???? Tak to je a snaž se to pochopit. Ty nemůžeš prostě psát o Enermaxu něco negativního, chápeš to. Teď budeš hledat cokolov, aby jsi ty čísla zpochybnil. :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Zamčeno