Download | Programy

ICQ 6 čeština

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

maestro píše:z toho icq se asi zblaznim :) učte se anglicky :roll:
já taky nejde mi to....proč..zblazním se
rusty

Příspěvek od rusty »

noo .. prostě nevim, mě to taky nejde .... holt mam jinou verzi nebo nevim :cry:
petaAndel

fd

Příspěvek od petaAndel »

cauu nejdemi icq5.1 chceto nakej vhled
severka30

smajlíky

Příspěvek od severka30 »

smajlíky
Angie

...

Příspěvek od Angie »

:prayer: Hosana! Ta čeština je hafo :mrgreen:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jednou se mi povedla čeština nainstalovat ale už nevím od koho to bylo,potom jsem to musel odinstalovat a nainstalovat znovu ale čj už tam nemůžu za boha dostat :(
Terezka

icq 5.1

Příspěvek od Terezka »

nevite nekdo,kde najdu cestinu na icq5,build 3000?diky moc :mrgreen:
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: icq 5.1

Příspěvek od PCMark »

Terezka píše:nevite nekdo,kde najdu cestinu na icq5,build 3000?diky moc :mrgreen:
češina pro tohle asi ještě není, ale určitě již brzo bude a pak tu bude ke stažení, pokud by jste ji někdo našel dřív než já, tak tu napište link Wink
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
wenca

Příspěvek od wenca »

prosím, nevíte, kde stáhnout češtinu na ICQ 5.1 build 3000 ??? dík napište pls na mail Frost.Jack@seznam.cz
.................

...

Příspěvek od ................. »

kdyby nekdo udelal čestinu na pjet jedničku 3OOO tak by to bylo super...myslel sem funkční...
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od PCMark »

................. píše:kdyby nekdo udelal čestinu na pjet jedničku 3OOO tak by to bylo super...myslel sem funkční...
ta čeština co je tu na fóru funkční je, ale vždy se najde někdo komu to ze záhadného důvodu nefunguje, někdy je problém mezi židlí a klávesnicí a někdy za to zase lidi nemůžou :?
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
hoper101

Re: fd

Příspěvek od hoper101 »

napiš si/www.stahuj ICQ5.1 zdarma.cz :D :idea:
tonny

čeština

Příspěvek od tonny »

ahoj,dnes jsem si stáhl češtinu icq 5.10 build 3000,protože program mě nechtěl pustit bez aktualizace verze.Tak jsem aktualizoval a bylo to v angl.Tak jsem stáhl tuto češtinu a nechce to být stále česky.Pomožte někdo,dík.
piloss@seznam.cz
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština

Příspěvek od maestro »

tonny píše:ahoj,dnes jsem si stáhl češtinu icq 5.10 build 3000,protože program mě nechtěl pustit bez aktualizace verze.Tak jsem aktualizoval a bylo to v angl.Tak jsem stáhl tuto češtinu a nechce to být stále česky.Pomožte někdo,dík.
piloss@seznam.cz
Co takhle si precist navod na instalaci cestiny?

ICQ verze musi byt 5.1 b3000 a verze cestiny taky, pred instalaci musi byt ICQ ukonceno, to znamena vypnout i tu zelenou kyticku vpravo dole na liste !
Po instalaci CZ a opetovnem spusteni ICQ je vse cesky...

uf
elisa13@seznam.cz

Příspěvek od elisa13@seznam.cz »

Ja jsem take na nervy nejde a nejde cestina asi budu ucit aj :roll:
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

elisa13@seznam.cz píše:Ja jsem take na nervy nejde a nejde cestina asi budu ucit aj :roll:
naučit se angličtinu je určitě dobrý nápad ;)
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Vlastne ani nechapu proc potrebujete na ICQ cestinu, dyt je to tak jednoduchy program ze by sel ovladat poslepu :)
monazta

Re: ICQ 5.1 čeština

Příspěvek od monazta »

PCMark píše:ICQ 5.1 čeština - česká lokalizace pro komunikační program ICQ 5.1 ("I seek you")
Pokud vám nevyhovuje anglická verze programu ICQ 5.1 můžete si zde stáhnout češtinu do nejpoužívanějšího programu pro online textovou komunikaci přes internet ICQ - 5.1 Program vás zároveň upozorňuje na narozeniny Vašich ICQ přátel, nebo prostě na cokoliv, na co nechcete zapomenout, ... Již od verze 4 obsahuje funkci s názvem ICQ Xtraz. Pod tímto označením se skrývá systém plug-inů, který umožní výrazně upravit celý program a nahrávat si nové a nové funkce.

Nachází se zde češtiny pro více verzí ICQ, takže si zjistěte, jakou máte verzi. nejnovější verzi ICQ u nás najdete zde:
http://pcmark.info/viewtopic.php?t=100

ICQ 5.1 build 3000 čeština ke stáhnutí zde:

ICQ 5.1 build 3000 čeština - DOWNLOAD
autor: Jiří "skutr" Russ

ICQ 5.1 čeština build 2575 ke stáhnutí zde:

ICQ 5.1 2575 čeština od autora Jiří "skutr" Russ:
ČEŠTINA ICQ 5.1 2575 DOWNLOAD

ICQ 5.1 2575 čeština od autora Lagadere:
ČEŠTINA ICQ 5.1 2575 DOWNLOAD

ICQ 5.1 čeština build 2573 ke stáhnutí zde:

ICQ 5.1 čeština - DOWNLOAD

ICQ 5.04 čeština ke stáhnutí zde:

čeština pro ICQ 5.04-DOWNLOAD
velikost: 400kB
Radek

ICQ 5.1 build 3000

Příspěvek od Radek »

Zdravim, mám problém - tuto verzi ICQ jsem instaloval již na několik PC a samozřejmě vzápětí i češtinu. Vždy to fungovalo napoprvé. Až dnes - počítač kolegyně - ICQ v pohodě, ale čeština - instalace proběhla v pořádku, na správné místo a stejně si to dál šlape v angličtině. Zkoušel jsem to přeinstalovat ale stále bez výsledku. Čeština prostě nejede. Co tím ???
Díky za radu.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

taky me to stve taky mi to nejde nainstalovat :x :x :x :evil:
Odpovědět