Download | Programy

Akú teda dosku pre AM2 ?

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Pedroman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 10, 2006 06:40
Bydliště: SK

Akú teda dosku pre AM2 ?

Příspěvek od Pedroman »

Skladám nový comp. Po dlhých uvahách idem do AM2 socketu, no mám problém a zrejme niesom sám.

Povodne som mal vybranú dosku od ASUSu M2N-E no všade čítam, že je velmi problémová.

Potom som zvažoval dosku od MSI, no tiež vraj už MSI neni tým čo bývalo pri doskách a kamarat zo servisu mi potvrdil, že ich má v servise pomerne často.

Takže by som potreboval nejaké tipy na dosku pre AM2 zhruba v tejto cenovej hladine.
Dakujem
Uživatelský avatar
x-spider-x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 10, 2006 10:25

Příspěvek od x-spider-x »

Tak ja zatial citam na tuto dosku same chvaly !
Nestretol som sa s tym zeby sa na nu niekto stazoval !

Ja by som to tvojom mieste, bral Asus M2N-E bez vahania !!!

A ak si precitas nejake testy na ddworld.cz ;) , v mnohych najdes aj tuto dosku !
Je vhodna aj pre OC !
Pedroman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 10, 2006 06:40
Bydliště: SK

Příspěvek od Pedroman »

x-spider-x píše:Tak ja zatial citam na tuto dosku same chvaly !
Nestretol som sa s tym zeby sa na nu niekto stazoval !

Ja by som to tvojom mieste, bral Asus M2N-E bez vahania !!!

A ak si precitas nejake testy na ddworld.cz ;) , v mnohych najdes aj tuto dosku !
Je vhodna aj pre OC !

napriklad aj tu na fore
http://forum.ddworld.cz/viewtopic.php?t ... light=m2ne

a aj na dalších CZ forach boli spominane nejake problemy s pamatami a stabilitou systemu. Tiez sa mi ta doska pozdavala, no som nejaky zneisteny.
qwertown
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon srp 28, 2006 23:19

Re: Akú teda dosku pre AM2 ?

Příspěvek od qwertown »

Pedroman píše:Skladám nový comp. Po dlhých uvahách idem do AM2 socketu, no mám problém a zrejme niesom sám.

Povodne som mal vybranú dosku od ASUSu M2N-E no všade čítam, že je velmi problémová.

Potom som zvažoval dosku od MSI, no tiež vraj už MSI neni tým čo bývalo pri doskách a kamarat zo servisu mi potvrdil, že ich má v servise pomerne často.

Takže by som potreboval nejaké tipy na dosku pre AM2 zhruba v tejto cenovej hladine.
Dakujem



asi bych chvili pockal, na serveru http://www.ddworld.cz/ vyjde recenze na DFI Infinity nF Ultra II-M2 a to bude ta prava deska pro tebe ;)
CPU : Intel C2D 6300 1,8GHz@2.8Ghz|Arctic Cooling Freezer 7 Pro | MB : GIGABYTE DS4 P965 rev. 3.3 | RAM : 2x1024 DDR2 A-data 800MHz | HDD : WD 250GB SATA 2 16MB | GK : Asus 1950pro 256MB | PSU : Enermax L. 400W | CASE : Coolermaster Centurion 532| Monitor HP LP 1965
Adisis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 459
Registrován: úte srp 29, 2006 12:39

Příspěvek od Adisis »

co ty už tam maš v popise napsano že maš X1950 jo :lol:
filda.sv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 11, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od filda.sv »

ja mam sestavu, co je v podpisu a zadny problemy se stabilitou nejsou. ale zatim mam ten komp jen ctrnact dnu a jeste sem netaktoval (ani CPU ani grafarnu)...krome toho to vypada, ze novej firmware problemy vyresi. ale pokud chces hned jistotu, tak bude asi lepsi to DFI. zvlaste, jesli patris mezi vrtaly (mezi ktery ja se spis neradim:))
ASUS M2N-E; Athlon64 3200+ BOX; 2xGeil 512 MB CL4; HIS Radeon X1800GTO IceQ3 T; WD Caviar 2500KS;Fortron 400W THN-P; LG GSA-H20L; 3R System R205
Odpovědět