Download | Programy

Windows Media Player 11 CZ download

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Alpha007
Čestný člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát led 06, 2006 20:42
Bydliště: The Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alpha007 »

Mam WMP10 a sem spokojenej, protoze mi prehraje hudbu i video v jednom. Treba winamp.. tam se mi video naprosto nelibi protoze proste se mi s tim blbe manipuluje stejne jako ze me wmp stratuje temer okamzite kdezto winamp asi po 2s coz je moc :D
Uživatelský avatar
White wolf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 76
Registrován: ned črc 23, 2006 22:42
Bydliště: Smilovy Hory//////praha

Příspěvek od White wolf »

podle tebe se ve WMP dobre manipuluje s videem? Me to teda moc nepride... :) (vzdyt se tam neda nic poradne nastavit :cry: )

A ty 2s te nezabijou...
Na hudbu mam jednoznacne winamp a na video pouzivam mv2player...
:cool: :cool: :cool:
UGH!!!
červik

Příspěvek od červik »

Jak mám nahrát tu češtinu do WMP 11?Nemůžu na to přijít.Napište mi na jakub.cerveny@seznam.cz Díky moc.Napište jak na to.
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

červik píše:Jak mám nahrát tu češtinu do WMP 11?Nemůžu na to přijít.Napište mi na jakub.cerveny@seznam.cz Díky moc.Napište jak na to.
http://xmaestro.com/download.php?akce=d ... 18&sekce=2

stahni si ji, spust a precti si navod !
oskar

Re: Windows Media Player 11 CZ beta download

Příspěvek od oskar »

jak mam spustit nouzovy rezim
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Media Player 11 CZ beta download

Příspěvek od PCMark »

oskar píše:jak mam spustit nouzovy rezim
při staru stiskni F8 a vyber nouzový režim
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
WMP11

Tenhle program je na PI...CU!!!!!!

Příspěvek od WMP11 »

Pokud hledate podrobny navod jak odstranit WMP 11 tak tady ho mate velmi strucne : ............ KLADIVEM [pozn.nezapomenout se poradne naprahnout :D] snad vam ma rada pomohla me 100% :mrgreen:
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pro všechny co mají problém s odinstalováním WMP11:

Příspěvek od Paolo »

Otevřel sem složku Přidat nebo odebrat programy, zatrhl Zobrazit aktualizace a pak z aktualizací windows jsem to odebral a mam od toho pokoj, nelíbí se mi to ani trochu, zústávám u desítky.
Logik

WMP 11

Příspěvek od Logik »

Mám neleg. Win XP a nainstaloval jsem si WMP 11 a ten neběží, zkoušel jsem ho odinstalovat, ale nikde žádný uninstall, tak jsem ho zkusil smazat v registrech, to taky nepomohlo. Pak jsem zkusil prog. total uninstall, to také nešlo. Jediná možnost je asi přeinstalovat Windows. Víte-li někdo o jiné možnosti, napište prosím co s tím...

P.S. možná by pomohlo smazat aktualizace ve windousech, které se mi tam dostaly, nevím ani jakým způsobem (měl jsem zakázány aut. aktualizace a i firewall, jednou, když jsem vypínal comp., tak se na obrazovce objevilo, že probíhá aktualizace a už s tím nešlo nic dělat).
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

PCMark píše:
soty píše:Nevite jak nainstalovat WMP 11.mne to odkaze na legalni stranku microsoftu.........??????
kupte si legalni verzi WindowsXP a pak vám to půjde nainstalovat bez problémů :ehm:
da se stejne vochcat,:D staci kdyz se da overit legalni win. tak mu zakazat pristup k internetu firewallem, a pak uz instalace pokracuje bez problemu
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

PCMark píše:
soty píše:Nevite jak nainstalovat WMP 11.mne to odkaze na legalni stranku microsoftu.........??????
kupte si legalni verzi WindowsXP a pak vám to půjde nainstalovat bez problémů :ehm:
da se stejne vochcat,:D staci kdyz se da overit legalni win. tak mu zakazat pristup k internetu firewallem, a pak uz instalace pokracuje bez problemu
jaba

Příspěvek od jaba »

Co delat s tou češtinou nějak nefachá,je potřeba nekde ji nastavit? :(

Odinstalovat nejde ani zaboha!!!!!!!!!!Hnusná 11 zlatá 10 :!:
jaba

Příspěvek od jaba »

Co delat s tou češtinou nějak nefachá,je potřeba nekde ji nastavit? Sad

Odinstalovat nejde ani zaboha!!!!!!!!!!Hnusná 11 zlatá 10 Exclamation

Tak už mam v 11 češtinu asi jsem nepostupovat dle návodu ale tentokrát nejde nic přehrávat.co znamená tato hláška

Windows Media Player cannot play the file because there might be a problem with your sound or video device. Try installing an updated device driver.

Na škole jsem se učil jen rusky.Nepřehraje cédéčko ani film.kde najdu device driver,jestli je to tím :?:
arteen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 26, 2007 12:09
Bydliště: Kaer Morhen

.

Příspěvek od arteen »

Nevíte, jak ochranu u WMP 11 odstranit, nebo nějak obejít? :)
Já prachy na origoš nemám a mámě je vše u ...... jestli je to kopírovaný nebo ne. Hlavně, že byl komp levně :D
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.

Život je jako kolo. Ať jedeš, jak jedeš, vždycky je to do kopce a proti větru.
MikeD79
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 28, 2007 20:22

wmp 11 - neřehvá web rádia

Příspěvek od MikeD79 »

zdravím, mám legálně wmp 11.Problém je ten, že mi tam nejdou přehrávat web rádia, ale mám zaškrtnuté všechny kodeky.....všem je problém????? :? Pls poradte....... ;)
juranovy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 28, 2007 18:19

Příspěvek od juranovy »

ahoj všem, mám taky potíže, sem se chtěl zeptat, jak pouštět pře wmp11 rádia.
MiroslavMinarikkk

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od MiroslavMinarikkk »

mam dotas jak odstranit Media Player 11 nevim si rady a ukazuje se mi ze je to softverova kriminalita nevim jestly sem to napsal spravne dik za radu
MIRECEK

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od MIRECEK »

NA VIDEO MATE NEJLEPSI BSplayer
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Windows media.....

Příspěvek od Anonymous2 »

Anonymous píše:Nevite jak nainstalovat WMP 11.mne to odkaze na legalni stranku microsoftu.........??????
Problemovy bod ktory nam brani v instalacii sa nachadza v instalacnom baliku (wmp11-windowsxp-x86-enu.exe). Vtip je vsak v tom, ze ak ten instalacny balik rozpakujete, tak sa dostanete k suborom, s ktorymi WMP11 v pohode nainstalujete. Zmieneny subor rozbalite za pomoci programu WinRAR. Staci na subor kliknut pravym tlacitkom mysi a z kontextovej ponuky vybrat rozbalit... ak by to neslo, tak doporucujem prepisat priponu toho instalacneho balicku z .exe -> .cab, cize vysledny tvar bude vyzerat nejak takto kód:
wmp11-windowsxp-x86-enu.cab

Potom ho mozete rozbalit hocijakym programom co zvlada komprimaciu (aj s TC). Ked budete mat balicek s WMP11 rozbaleny staci nasledne spustit subory wmp11.exe (Windows Media Player 11) a wmfdist11.exe (Windows Media Format 11 Runtime).

Ak by sa aj nadalej vyskytli problemi a WMP11 sa nechcel spustit, tak znovu zopakujte instalciu tych dvoch suborov a restartujte PC.

Ak by niekomu vadila anglicka verzia WMP, tak nie je problem stiahnut nejaku inu mutaciu a postup zopakovat. Co sa tyka tych mutacii, tak instalacna verzia existuje aj v CZ verzii. Pre SK verziu existuje len mutacny patchovy balicek, ktory staci nainstalovat na anglicku verziu a WMP mate pekne po slovensky.

To je asi vsetko, vela zdaru
Návštěvník

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od Návštěvník »

zkus XP-AntiSpy ;)
Odpovědět