Download | Programy

Linux a hry

Instalace, nastavení a správa systémů Linux

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

ReveanCZe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát lis 23, 2007 14:42
Kontaktovat uživatele:

Linux a hry

Příspěvek od ReveanCZe »

Uvažuji o SUSE Linux nebo Ubuntu, ale je tu problém... Jsem (závislák xD) velmi častý hráč World of Warcraft, ale nevím, jestli mi půjde pod Linuxem. No a přepínat počítač mezi Linuxem a Windowsama se mi taky zrovna dvakrát nechce.

No a druhá věc: Když si nainstaluji třeba SUSE Linux 10.1 (je tady na fóru link) ale již je verze 10.3, nabídne mi OS update?
Lepší je shořet, než pomalu vyhasnout.

Kurt Cobain
Proud WoW Player
modder
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 151
Registrován: pát bře 23, 2007 21:01
Bydliště: Presne mezi Klavesnici a Zidli
Kontaktovat uživatele:

Re: Linux a hry

Příspěvek od modder »

ReveanCZe píše:Uvažuji o SUSE Linux nebo Ubuntu, ale je tu problém... Jsem (závislák xD) velmi častý hráč World of Warcraft, ale nevím, jestli mi půjde pod Linuxem. No a přepínat počítač mezi Linuxem a Windowsama se mi taky zrovna dvakrát nechce.

No a druhá věc: Když si nainstaluji třeba SUSE Linux 10.1 (je tady na fóru link) ale již je verze 10.3, nabídne mi OS update?
Pokud dobre vim tak WOW jde hrat pres wine.Pokud ne pak lze hrat pres Cedegu.SuSe Linux radsi stahni 10.3.Aktualizovat to asi nepujde protoze Suse 10.3 ma jadro 2.6 a suse 10.1 ma tusim ze jadro 2.4 . Jinak ja bych doporucil OpenSuse 10.3 :)
ReveanCZe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát lis 23, 2007 14:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ReveanCZe »

Aha, moc dik :)
Lepší je shořet, než pomalu vyhasnout.

Kurt Cobain
Proud WoW Player
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Nevim, jaky jsi znalec linuxu, ale pokud v nem budes poprve, durazne bych doporucil Ubuntu. Je to system delany pro prechod Windows-Linux.

To vse doplnene naprosto vybornou podporou, ochotnou komunitou apod. Her pro Linux neni malo, viz treba http://wiki.ubuntu.cz/Hry

Jinak neni problem nainstalovat miltiboot - budes mit na disku Win i Linux.
Uživatelský avatar
eoden
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 26, 2007 20:38
Kontaktovat uživatele:

Hojte

Příspěvek od eoden »

HOjte (právě přecházím z Win > Linux tak zatim moc nevim)

funguje akcelerace s ATi 1950GT pod Linuxem (Ubuntu konkrétně).Dival sem se na ovladače a ty podporujou 1900 serries tak nevim jestli se do toho počítá i 1950...
Jednou uz mi linuxy spadly a tak kde je neco jako "Obnova systému" :D
Docela sem byl v soku
MSI K9NGM (s.AM2),AMD Athlon 3500+ 2.2Ghz,2x1GB Geil DDRII 800Mhz cl4,Sapphire ATi Radeon 1950gt 500/600@627/715,hdd 250GB SATAII
EPICA is best:)
Odpovědět