Download | Programy

Dmnce

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Reveance
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 01, 2007 20:27
Kontaktovat uživatele:

Dmnce

Příspěvek od Reveance »

Stáhnul jsem si program, který změní Xp do Visty (vzhled), po ukončení instalace a restartu mi po přihlášeí Win napsal chybovou hlášku něco o Explorer.exe a mě nezbývá nic jiného, než vypnout PC. Je zajímavé, že právě píšu z toho kompu. Jak? V chybové hlášce bylo nějaké prohlášení a tak jsem na to kliknul a vyjela mi Opera :D Asi si koupím mechaniku a reinstaluju Win, ale mám pro Vás ponaučení: Nestahujte nic, co je byť jen trochu nedůvěryhodné a co nutně nepotřebujete :)
Lidi, neberte drogy... nikdy nikomu neberte drogy...
Dmnce Forever! Baf :D World of Warcraft - Sylvanas Official Character
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sedlo »

De o to jak to nainstaluješ. Já mám na svým kompu Flaykit OSX, kterej mi vzhledově změní WinXP na MAC OSX. Jsem s ním velice spokojenej. Líbí se mi ta jejich animovaná lišta a hodně využívám i pravý tlačítko na horní lištu kdy se mi okno zbalí jen do ní. Uvažuju o to, že bych si na druhej komp nainstaloval MAC na pokusy ale nikde ho nemůžu free sehnat.

EDIT: A jestli ti to háže chybovou hlášku IE tak nevidím důvod proč by neměla jít Opera. Jinak skus třeba bod obnovení a nebudeš muset reinstalovat wokna.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Reveance
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 01, 2007 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Reveance »

Ne, pochopil jsi to špatně, jde o explorer.exe, což je proces (dej ctrl+alt+delete a v procesech ho tam máš) nejde o prohlížeč :) nejde mi jinak vůbec nic, ani lišta dole, prostě nic, dokonce ani ne ty systémové úlohy... nic :)
Lidi, neberte drogy... nikdy nikomu neberte drogy...
Dmnce Forever! Baf :D World of Warcraft - Sylvanas Official Character
1742
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv led 03, 2008 22:28

Příspěvek od 1742 »

Sedlo píše:bla bla bla Flaykit OSX bla bla bla
Omlouvám se za trochu OT, ale nemáš ten Flaykite OSX taky na Vistu? Dá se to instalovat do Vist? :-)
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Dmnce

Příspěvek od Pockmat »

Hm, instalovat takový typ vzhledu na XP není moc dobrý nápad. Docela slušně to vytěžuje procesor a celkový výkon PC a o kvalitě zpracování nemluvě. Pokud chceš vzhled Vist, nainstaluj si Visty nebo si stáhni theme pro XP a ne nějaký předělávky... Souhlasím tedy, neinstalovat takový "kraviny"! :!:
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sedlo »

to 1742: Nevím jestli to de nainstalovat i do Vist můžeš to zkusit, ale nezapomeň na bod obnovení. Jinak to z toho PC nedostaneš.

to Pockmat: Já jsem žádné výrazné spomalení PC nepocítil. je sice pravda že se mi teď startuje PC o pár sekund dýl (cca 5-10s) ale to mě nijak netíží. A využítí paměti je asi o 40MB navíc, což taký není moc, když to samí bere IE s pár záložkama. A s vytížením procesoru. Normálně když jsem měl na PC XP tak když jsem nic nedělal zátež procesoru byla 0% teď je 1%
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Lehke reseni... Pokud nenajede explorer.exe, staci dat Ctrl+Alt+Delete, jit na zalozku Aplikace, kliknout na Nova uloha (cimz se spusti to same jako Start-Spustit).

Pak staci zadat prikaz na zkontrolovani systemovych souboru, ten se provede, prepisou se "chybne" soubory a je to.

prikaz na kontrolu souboru

Kód: Vybrat vše

sfc /scannow
Odpovědět