Download | Programy

Jaký mp3 přehrávač?

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od Hunter_CZ »

Dobrý den, potřeboval bych poradit s koupí mp3 přehrávače. Ideální by byl s dotykovým displejem. Už jsem si jeden vybral. Je to Emgeton m7 Cult. Byl bych rád kdybyste mi někdo napsal jestli jsem si vybral dobře. Vzhledově vypadá podle mě velice hezky a co se týče funkcí je taky dobrý, což se mi potvrdilo i v několika recenzích. Rád bych ho používal na sledování filmů s titulkami, tak aby šli přečíst a byly dostatečně čitelné. Chtěl bych si pořídit jeho 4GB verzi. Pokud byste někdo znali nějaký podobný přehrávač s podobnými funkcemi za zhruba stejnou cenu tak se prosím ozvěte. Díky
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od oyza »

ja chtel taky koupit manzelce, pak jsem ho mel doma a vratil jsem ho, protoze tak blby ovladani jsem jeste nevidel...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
Rosi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: pon zář 17, 2007 08:19
Bydliště: Brno

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od Rosi »

Ano souhlasím mněl jsem ho vruce 2 dny a víckrát nechcu ale jinak kvalitou displeje mp3 filmu je to špička ale ovládání na hovno
AMD Athlo x2 4200+ 2,2@2,6GHZ|2x1024MB|Saphire radeon HD 2600 PRO 512mb DDR2|Samsung 320GB sataII|DVD Ram Samsung|Asus m2n-mx|Case Thermaltake Mambo 450w......
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od Hunter_CZ »

No nic zítra si skočím do datartu si ho vyzkoušet a pak se uvidí :). Ale fakt nevím co si za stejnou cenu pořídit. Víc peněz bych za to rozhodně nedal, ale fakt jsem to viděla nadějně, protože v internetových obhodech jsou k tomu zdarma repráky iXSOUND a kvalitní sluchátka ... Kamarád má mp3 s dotykovým displejem a říkal že naučit se to ovládat je fakt o zvyku - zatímco já na to mačkám 10 krát, tak on to dá v klidu najednou ... Jinak díky moc za radu ;)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od oyza »

No, "kvalitni sluchatka" to opravdu nejsou a ty skvely skladaci repraky bych vubec neresil. Zakoupit k tomu jiny sluchatka bude stejne nutnost.

Ja jsem manzelce nakonec vybral Evolve Neo.
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od Hunter_CZ »

No tak jsem to teda odzkoušel ... Podle mě se ovládá celkem slušně pokud teda nepočítám ty boční tlačítka typu volume +- a ty ostatní. která asi stejně nepoužiju.
Tak teda displej velice slušný, fotky mají zoom což je taky dobré ... Ale fakt mě sere to ovládání hlasitosti to je podle mě jedná z mála vad. Porovnával jsem to s m6 cult, ale je samozřejmě lepší, to se dá čekat od vyšší řady. Ty repráky fakt asi moc neřeší, protože mám stejně v pokoji dost slušný reproduktory od logitechu. A o sluchátka mě jde právě o to, aby něco vydržely. S mými zkušenostmi základní sluchátka u mp3 vydrží asi něco kolem měsíce pak se utrhne jedno nebo druhé sluchátko nebo celý konektor :( . Chci ho fakt hlavně na videa na co zrovna evolve neo přímo není, ale jinak jsem na něho taky četl dobré zprávy. No nic podívám se ještě jinam co o něm píše někdo jiný ;)
Prokop1313

Re: Jaký mp3 přehrávač?

Příspěvek od Prokop1313 »

Hunter_CZ píše:Dobrý den, potřeboval bych poradit s koupí mp3 přehrávače. Ideální by byl s dotykovým displejem. Už jsem si jeden vybral. Je to Emgeton m7 Cult. Byl bych rád kdybyste mi někdo napsal jestli jsem si vybral dobře. Vzhledově vypadá podle mě velice hezky a co se týče funkcí je taky dobrý, což se mi potvrdilo i v několika recenzích. Rád bych ho používal na sledování filmů s titulkami, tak aby šli přečíst a byly dostatečně čitelné. Chtěl bych si pořídit jeho 4GB verzi. Pokud byste někdo znali nějaký podobný přehrávač s podobnými funkcemi za zhruba stejnou cenu tak se prosím ozvěte. Díky
No já bych ti spíš doporučil tento: http://www.digiplus.cz/mp3-prehravac-fu ... sd-70-hod/ skvělé vlastnosti a výdrž! Bezvadná volba.
Odpovědět