Download | Programy

CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

no moze to byt viac vecami, napr kedy si naposledy preinstalovaval windows??? taktiez defragment disku by nezaskodil, precistenie od virusov, spywaru a podobnych hovadin, skus preinstalovat samotny steam(cely; tento pocitac/pridanie alebo odstranenie programov, cez to..) a nasledne ho nainstaluj, taktiez je mozne ze tvoje pc nezvlada cs.. teda, 1.6 hadam hej, ale napr source moze robit nejakym zostavam problem, takze napis tvoju zostavu a aky counter strike hras, moze byt chyba aj v cd a tym padom sa pokazi cela instalacia, skus to na inom pc nainstalovat (na takom kde este nieje a ani nebol steam a cs) a ak to bude robit aj tam tak reklamuj hru...
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
shooterrr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 31, 2007 19:44

Příspěvek od shooterrr »

no tak driv jsem hraval na ns a v pohode nainstaloval jsem steam hral jsem na nej 2 tydny v pohode a potom se to zacalo sekat a i ns to delal takze cdckem to nebude windows jsem reinstaloval asi tak pred 1 rokem disk jsem defragmentoval nepomohlo to antivi jsem spustil nic spyware jsem spustil nic a hraju cs 1.6
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

lidi ja sem hral na serveru superhero a mi dali ban a zistil sem to as vcera vecer :bomb: :skul: :(
Návštěvník

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj... Normálně hraju ale co krok tak se mi to sekne mám to celý jakýsik posekaný. Pls čím to je? A ping mám malej a hraju na normálním serveru.
Uživatelský avatar
Sebous
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte lis 13, 2007 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Sebous »

Nevím, ale tyhle problémy jsem měl při hře na velmi starém notebooku (P2 450Mhz, 192MB ram, 16MB int. grafika..)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: pomuze nekdo??

Příspěvek od Anonymous2 »

shooterrr píše:ahoj..hral jsem non steam asi pul roku koupil jsem si steam po 5 dnech hrani kdyz se pripojim na server tak po max 10 min hrani se to sekne a restartne se me kompl nevi nekdo cim to je?
MAs moc pretaktovanou grafickou kartu mne to delalo taky.MAm aj steam aj nonsteam :pal:
shooterrrr

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od shooterrrr »

No grafika prave neni pretaktovana, ale v ni bude ten problem:-)
Filipoliko

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Filipoliko »

Zdravim , mam takovej mensi proble v CS 1.6 vždycky chvilku jdu a pak se mi to na malou chvilku jako by zaseká že se nemůžu hýbat (na necelou vterinu) . pls poradte co s tim mam steam , non-steam sem ted ani nezkousel , mám novej PC na starým to v poho šlapalo ale ted na tom novym mě to pěkně štve , vim neni to nic exztra ale při trochu lepším hraní to dělá problém . mám počítač co se s ním hrálo Mistrovstvý evropy v CS 2007 . Bude tam asi jenom nějaka chyba v nastaveni , zkoušel jsem přeinstalovat steam ale nic , pingem to není . Za každou radu jsem rád ;) poraďte .
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od NSBM »

zkusil bych ovladace ...
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

CS 1.6 problem v chatu

Příspěvek od Anonymous2 »

Prosím pomozte v chatu jak pro vsechny tak pro tym mi to nezobrazi hraovu zprávu ale jen : cstrike_chatAllDead nebo cstrike_chatTeamdead T a nebo podobnou zprávu nevim jeslti píšu uiplne presne ale prosim pomozte :cry:
filipoliko

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od filipoliko »

Máš nainstalovanou češtinu přeinstaluj CS a neinstaluj češtinu a povalí ti to .
filipoliko

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od filipoliko »

to NSMB : mám novej počítač nainstaloval jsem ovladače pak CS a nevalilo tam problem nebude , pls help me .
sali

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od sali »

Prosimmmmmmmm !!!!! helppppppp :( :( :( koupil jsem si steam!a vcera rano jsem zapl compa a obevilo se tam ze jsem dostal nejakz ban za cheatovani :((((( ale ja necheatoval !!!!!!nikdy!!!! nechapu too! staci mi kdyz mi nekdo poradi kam se mam obratit prosimmmm diky moc vsem kteri se snazi mi pomoc diky :( :(
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

nejdemi cs pres internet kdyby ste nekdo mel nakej napad tak napiste na sadrovejtrpaslik@seznam.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

nainstaluju si CS 1.6, zapnu ho a obevi se mi cerna obrazovka na cca 1-2 sekundy, pak to spadne a nic se nedeje, nekdy se neobevi ani ta cerna obrazovka, napiste pls tady nebo na mail ntmfp@seznam.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdar potrebuju pomoct.Mam problem s mysi u cs1.6a to takovej pri pohybu s mysi de mis za pohybem neboli je opozdena cs sem nekolikra prein staloval a nic to se deje ale i u vseho i u icq a tak neim co stim
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

odepiste na email :radimzaza@seznam.cz
Pavlous

Problem big velky

Příspěvek od Pavlous »

Cautře,
mám problem u non-steam mám patch 21 22 23b a když dám internet tak mi to tam nic nenajde ale když dam favorites a dam tam nějaky server tak to jde což by nebyl problem ale nemám milion ipeček v halvě odpovidejte pls na mail Paveljurvit@seznam.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

aj ja mam problem s tymto strike_chatAllDead nebo cstrike_chatTeamdead T cestine to neni
beze jmena

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od beze jmena »

:cry: :oops: :P :x :lol: :cool: :) :( :D ;) :stop: :-o :? :bomb: :lock: :smt046 :skul: :lups: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :ot: :eek: :brv: :pal: :smil: :evil: :roll: :prayer: :heart: ja bych potreboval vjedet jak mam mit verejnou IP adresu na counter strike 1.6 non steam. :D :prayer: :list:
Odpovědět