Download | Programy

Adobe Flash - problém

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

topcz

Adobe Flash - problém

Příspěvek od topcz »

Ahoj všem,

Napřed poznámka, kde jste proboha vzali mustr na ty ověřovací kódy. To nejde tam dát něco jednoduššího? Teď tam je jeden znak, který doopravdy nepřečtu. Šikmá čára zleva do prava nahoru, ve středu propojena s podélnou a svislou čárou. Co to má být za znak to nevím.

Mám prosbu, pokud mi někdo může nějak pomoci. Ještě do neděle jsem neměl žádný problém s prohlížením Flash videi. Od pondělí 11.08. místo zobrazení videa dostávám hlášku nainstalovat Adobe Flash 9.0.124 . Když se pokusím ho stáhnout a ručně nainstalovat nejde, jedině automatikou. Zkusil jsem to, výsledek žádný. Podíval jsem se do PC a našel jsem v adresáři C:\WINDOWS\Downloaded Program Files soubor Adobe Flash Player 9.0.124.0. Stav nainstalováno. Když si ale otevřu "Nastavení - Ovládací panely - Přidat programy, tak ho tam nikde nainstalovaný nevidím, takže ani nevím jak ho případně odinstalovat a nainstalovat znovu.

Jako ochranu používám Zone Alarm PRO. Protože jsem tam dělal nějaké úpravy, myslel jsem, že to může blokovat Zone Alarm. Jenomže i když jsem ho vypnul, výsledek je stejný. Nekouknu na žádné video ve formátu Flash. Ostatní formáty prohlížím bez závad. Má někdo s tím zkušenosti? Díky za každou radu a pomoc.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od zener »

- Posledni verze Adobe Flash Player najdes zde - http://www.adobe.com/shockwave/download ... moid=BUIGP

- Registruj se, a pak jiz nebudes muset opisovat zadne kody.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
topcz

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od topcz »

zener píše:- Posledni verze Adobe Flash Player najdes zde - http://www.adobe.com/shockwave/download ... moid=BUIGP

- Registruj se, a pak jiz nebudes muset opisovat zadne kody.
Díky za INFO, mně se již povedlo stáhnout poslední instalační soubor. Znovu jsem to nainstaloval, v průběhu instalace mi to hlásilo, že byly odinstalovány staré soubory, ale výsledek mám stejný. Na Flash video se nepodívám. Již se v tom hrabu dva dny. Dnes jsem kvůli tomu koupil za tvrdých $47 produkt PContPoint - opravuje a čistí vše, zejména registry. Našel mi moře problémů v registrech, PC mám čistý, ale kde je ta bestie chyba nemám ani páru. Jedinou věc, kterou jsem nově nainstaloval bylo upgrade World Press blogu na verzi 2.1.6. Ale to proboha snad nemohlo způsobit můj problém. No nic zítra si budu hrát dále.
Ještě před tou novou instalaci jsem chtěl vráti PC k 30.07., ale napsalo mi to, že PC nelze vrátit. (Vše v nouzovém systému). Ještě jednou dík.
topcz

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od topcz »

topcz píše:
zener píše:- Posledni verze Adobe Flash Player najdes zde - http://www.adobe.com/shockwave/download ... moid=BUIGP

- Registruj se, a pak jiz nebudes muset opisovat zadne kody.
Díky za INFO, mně se již povedlo stáhnout poslední instalační soubor. Znovu jsem to nainstaloval, v průběhu instalace mi to hlásilo, že byly odinstalovány staré soubory, ale výsledek mám stejný. Na Flash video se nepodívám. Již se v tom hrabu dva dny. Dnes jsem kvůli tomu koupil za tvrdých $47 produkt PContPoint - opravuje a čistí vše, zejména registry. Našel mi moře problémů v registrech, PC mám čistý, ale kde je ta bestie chyba nemám ani páru. Jedinou věc, kterou jsem nově nainstaloval bylo upgrade World Press blogu na verzi 2.1.6. Ale to proboha snad nemohlo způsobit můj problém. No nic zítra si budu hrát dále.
Ještě před tou novou instalaci jsem chtěl vráti PC k 30.07., ale napsalo mi to, že PC nelze vrátit. (Vše v nouzovém systému). Ještě jednou dík.
K těm kódům:
Registroval jsem se:
Vítejte na fóru DDworld

Prosím uschovejte si tento email pro případné zapomenutí údajů, následují
vaše přihlašovací údaje:
----------------------------
Uživatelské jméno: vladmik
Heslo:
URL fóra: http://forum.ddworld.cz

ale když se přihlásím pod UN - vladmik, napíše mi to, že takové UN již existuje, abych vložil jiné!
vladmik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř srp 13, 2008 20:48

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od vladmik »

Jo,jo, popros o pomoc a pomož si sám. Pokud někdo jiný bude mít podobný problém: Odinstaloval jsem Zone Aalarm a již vše funguje jak má. Nestačilo ji vypnout, musel jsem ji odinstalovat.
Přejí všem hezké letní dny zbytku léta.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od Anonymous2 »

Ahoj mám menčí problém nainstaloval sem adobe flash 10 a teď při přehrávání MP3 ve flashi na netu mi to nějak blbne, nedělá to u každé mp3.Má to asi něco s kompresí dané MP3.Dřív to nedělalo.Až po adobe flash 10. Není to čisté škrká to...Nevíte co stím????
Návštěvník

Re: Adobe Flash - problém

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, mám problém. Mám flash player a když zadám nějakou stránku, která potřebuje flash player tak se celá mozila sekne a nejde s ní nic dělat. Když dám restarovat počítač tak funguje všechno, lae až po dobu když zase třeba nenajedu na jakoukoli stránku kde potřebuju ten flash player. Prosím o pomoc nebo radu. Děkuji.
Odpovědět