Download | Programy

CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Camazoo »

musíš zažádat u providera, je to za poplatek
ps. ti smajlíci, no ehm..z toho vyrosteš, neboj ;)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

čau potřebuju pomoct mam nové vnitřnosti v pc grafiku 256mb se sharder modelem 3.0 procesor AMD athlon x2 4000+,1GB RAM ... driv mi to frčelo v poho ted je blbí když du hrat po netu tak mi nejde dat 32bit(barvy) budto se to samo prehodi zpet na 16bit nebo kdyz dam Open GL a 32bit tak se mi to strašně seká a mam speed jako krava takže musim mit software a 16bit ale lagy mam v poho nevim cim to je od te doby co je preinstalované PC tak to takhle blbne takže muzu hrat jen s 16bit poradte nekdo dik
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Camazoo »

nainstaluj aktuální ovladače grafické karty
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

čau hele a kde mam ty ovladače sehnat?mam grafiku ATI SAPPHIRE X1550 díval sem se na to cs co je u toho ale tam to asi neni nenasel sem to tam tak mi kdyžtak pošli naky odkaz jestli vis kde sou ke stazeni dík
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od zener »

PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
smola
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 19, 2009 12:54

Re:

Příspěvek od smola »

Saaw píše:
furt se mi seká a mám vysokej ping čím to je pls poradte
kde ti to seka? pri hre cez hamatchi? alebo normalne na servri? mas steam? nonsteam? aky mas net? stahujes popri hrani nieco? ake mas pingy?
VELKEJ PING MÁŠ ZTOHO ŽE JE MALÁ ODEZVA SERVERU
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

dík Zenere dal sem tam to option 1 to mam akorat nainstalovat?
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

fakt dík seš kámoš už mi to de bez problému krasná grafika jako dřív 32bit barvy
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

hele zenere když sem ti ovladače nainstaloval tak to šlo ale pak když vypnu komp nebo restartuju tak se ty ovladač jakoby smažou a zas mi nejde dat 32bit de to dicky jen jednou nevíš co s tim?
anonim

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od anonim »

zdar lidi rano sednu ke komplu a ja u cs zhoršená grafika zbran se me přehodila do druhí ruky atd. pls co mam delat? minulel den to jelo vpoho
m4

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od m4 »

Zdar lidi zničeho nic mi nejde hrat s bootama jak to??Dik za odpovědi :)
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

A po netu ti hrát jde?Pač když máš patche tak ti nejde hrát s botama.
Návštěvník

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Návštěvník »

potřeboval bych vědět proč nemůžu spustit cs 1.6 když to zapnu tak mi to hned spadne :(
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Anonymous píše:potřeboval bych vědět proč nemůžu spustit cs 1.6 když to zapnu tak mi to hned spadne :(
Otevře se ti zpráva o chybách?Pokud ano přečti si to!Kdyby si na to nepřišel napiš sem! :pal:
H0NZ@!

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od H0NZ@! »

MĚ TO FURT NEJDE UŽ JSEM SEM PSAL MÁM PŘEINSTALOVNEJ KOMP NAINSTALUJU CS A SEKÁ SE TO ALE LAGI MÁM MALÝ ALE KDYŽ DÁM BARVY 16BIT TAK SE TO NESEKÁ ALE JE TO KOSTIČKOVANÝ KDYŽ TAM MÁM JEN 16 A TO NEJDE S TIM HRÁT BUDE TO ASI GRAFIKOU MÁM grafiku ATI SAPPHIRE 256mb se sharder modelem 3.0 NO NĚKDO MI TU RADIL AD NAINSTALUJU NEJNOVĚJŠÍ OVLADAČE TAK SEM TO UDĚLAL A FURT TO NEJDE SKUSIL SEM TO CD CO SEM MĚL U GRAFIKY V BALENÍ A Z NETU SEM TAKY POSTAHOVAL CO SEM MOHL ALE FURT TO NEJDE PORADTE NĚKDO DÍK!:)
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Camazoo »

napiš celou sestavu..grafickou kartu musíš uvést konkrétní model
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Anonymous píše:MĚ TO FURT NEJDE UŽ JSEM SEM PSAL MÁM PŘEINSTALOVNEJ KOMP NAINSTALUJU CS A SEKÁ SE TO ALE LAGI MÁM MALÝ ALE KDYŽ DÁM BARVY 16BIT TAK SE TO NESEKÁ ALE JE TO KOSTIČKOVANÝ KDYŽ TAM MÁM JEN 16 A TO NEJDE S TIM HRÁT BUDE TO ASI GRAFIKOU MÁM grafiku ATI SAPPHIRE 256mb se sharder modelem 3.0 NO NĚKDO MI TU RADIL AD NAINSTALUJU NEJNOVĚJŠÍ OVLADAČE TAK SEM TO UDĚLAL A FURT TO NEJDE SKUSIL SEM TO CD CO SEM MĚL U GRAFIKY V BALENÍ A Z NETU SEM TAKY POSTAHOVAL CO SEM MOHL ALE FURT TO NEJDE PORADTE NĚKDO DÍK!:)
Když se to seká tak to je s grafikou v pohodě?Pokud ano tak problem je v něčem jiném.Jinak grafickou kartou to může být také.
dominik44444444676

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od dominik44444444676 »

no ja bych si chtěl zahrát cs pres internet ale neznam ip adresu
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Omg to jsou mi věci on někdo chce hrát po netu a ani neví kam se chce připojit lol :lool: .IP na servry najdeš na různých webech či na webech toho servru. Pár IP na CS 1.6 najdeš třeba tady:

Kód: Vybrat vše

www.nonsteam.cz
TRIPPY

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od TRIPPY »

A kdyz si chci zahrat pouze s kamosi staci mi hamachi a pak lan? a prikazy by my mneli jit? staci zmena mapy
Odpovědět