Download | Programy

problém s Ram DIMM Zeppelin DDR2, 2GB, 800MHz, KIT (2x1GB),

Problematika SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Cajz

problém s Ram DIMM Zeppelin DDR2, 2GB, 800MHz, KIT (2x1GB),

Příspěvek od Cajz »

Zdravím mám takový problém s pc.Kupoval jsem si nové komponenty mám tím na mysli základovku s cpu a ram a casem i novej zdroj.Vse jsem sestavil a zapojil jak má být a po pár dnech asi tak po 14ti mi začal pc davat beep error.Pc se ani nespustilo to jsem tam mel jeste stary zdroj 280w koupil jsem si nedavno 700w zdroj a prestalo to hazet errory.Ale dnes chci zapnout pc a je to tu zas.Myslel jsem si že to dělá kvuli staremu zdroji pač mám AMDx 2 označení 5600+ frekvence jádra 2.91GHZ grafika pasivni GF7300GS ale zase to pípá a mám 700W zdroj.Dnes jsem si všiml že mi ubývá hodnota Ram v pc místo 2GB tam mám jen 1,75GB.Ví někdo o co jde a co se může dít s tou ramkou asi to pujdu reklamovat pc mám mesic a pul.Jinak jsem se dival na podporované ramky a tato tam vubec nebyla možná to taky má určitý vliv.Každopadně předem děkuji za vaše rady a názory.
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Ram DIMM Zeppelin DDR2, 2GB, 800MHz, KIT (2x1GB),

Příspěvek od ladarozan »

Jeden z modulů paměti má vadu. Může to být i vada zásuvky. Zkuste moduly přesadit a pak také použít postupně jeden z nich.
Paměti lze otestovat třeba utilitou Memtest.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Cajz

Re: problém s Ram DIMM Zeppelin DDR2, 2GB, 800MHz, KIT (2x1GB),

Příspěvek od Cajz »

No zkusil jsem program MEMTEST86+ pro dvoujádrové procesory a v ramkách to chybu nenašlo ale když jsem dal i pamet celeho biosu bylo tam vic než 2400 chyb!!!!Takže je asi špatná deska nebo co já vím.
Odpovědět