Download | Programy

Rozlišení monitoru

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

ŠárkaZ.

Rozlišení monitoru

Příspěvek od ŠárkaZ. »

Zdravím a prosím o radu. Mám na monitoru rozlišení 1680x1050, ale bohužel po jedné ze synečkových her jsem rozlišení musela nastavit na 1280x1024. Původní nefunguje...spodní lišta je rozjetá, ujely ikonky, jakoby se celá obrazovka roztáhla do stran. Nejde s tím hnout...teda já s tím nehnu. :oops: :D
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od Sedlo »

pravým klik na plochu->vlastnosti->nastavení->rozlišení obrazovky nastav na tich 1680x1050
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Šá�aZ.

Re: Rozlišení�onitoru

Příspěvek od Šá�aZ. »

Díky,ale mi to tam prá� �funguje...zase mi naskočí ��z protažený � s�an. Dobrý je, až když dám to �zl�ení 1280x1�4.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od NSBM »

piste prosim bez diakritiky (mate nejake spatne kodovani) ...

nechapu v cem je problem??? drive jel monitor na rozliseni 1680 v poradku a ted nejede???
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
SarkaZ.

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od SarkaZ. »

NSBM píše:piste prosim bez diakritiky (mate nejake spatne kodovani) ...

nechapu v cem je problem??? drive jel monitor na rozliseni 1680 v poradku a ted nejede???

Ano,drive jel a ted nejede. Kdyz to zmenim na 1680 v nastaveni, tak se obrazovka roztahne do stran. K problemum doslo, kdyz syn ukoncil hru.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od NSBM »

myslim ze nejrychlejsim resenim bude preinstalovat ovladac graficke karty :-) vite si rady??

btw. co to bylo za hru??
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
SarkaZ.

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od SarkaZ. »

NSBM píše:myslim ze nejrychlejsim resenim bude preinstalovat ovladac graficke karty :-) vite si rady??

btw. co to bylo za hru??
Byla to hra Draci oko. :prayer:
Rady si bohužel nevím. :oops:

Dnes se vracim zpet do nemocnice, v patek bych mela dostat zase dovolenku, tak tady kouknu. Diky za ochotu.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od NSBM »

az budete moct, tak zjistete nazev graficke karty nebo (pokud zadnou nemate tak) nazev zakladni desky :-) a ja vam poslu odkaz na ty ovladace.. ty si stahnete a naistalujete.. pokud to bude hlasit ze uz tam jsou a nebude tam moznost preinstalovat tak to poresime kdyztak jeste dodatecne..
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
SarkaZ.

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od SarkaZ. »

NSBM píše:az budete moct, tak zjistete nazev graficke karty nebo (pokud zadnou nemate tak) nazev zakladni desky :-) a ja vam poslu odkaz na ty ovladace.. ty si stahnete a naistalujete.. pokud to bude hlasit ze uz tam jsou a nebude tam moznost preinstalovat tak to poresime kdyztak jeste dodatecne..



Tak je to graficka karta AtiRadeon 8500 s pasivním chlazenim a vystupy VGA, DVI a S-video.. instalovany herni ovladace grafiky Ati Omega Divers.
Tak jsem to opsala cele.. :) Jsem jen na skok, pusti me na dovolenku az pristi tyden.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od NSBM »

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx vyberte si operacni system :-) pak dejte v dalsim sloupci hned prvni RADEON -> a pak vyberte presny typ vasi g. karty :-) klik na GO a jedem :-) nainstalujte a melo by vse snad jiz slapat ok :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
SarkaZ.

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od SarkaZ. »

NSBM píše:http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx vyberte si operacni system :-) pak dejte v dalsim sloupci hned prvni RADEON -> a pak vyberte presny typ vasi g. karty :-) klik na GO a jedem :-) nainstalujte a melo by vse snad jiz slapat ok :-)

Tak jsem to zkusila. Během instalace mi to nasalo error. :(
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od NSBM »

jaky error? opiste sem prosim cele chybove hlaseni :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Návštěvník

Re: Rozlišení monitoru

Příspěvek od Návštěvník »

Uz to pani asi nepomuze, ale treba nekomu jinemu ano. Mel jsem ted uplne stejny problem. Pri hrani se mi PC sekl a po restartu se mi rozjelo standartni rozliseni do nepouzitelneho stavu. Pomohlo az uplne odstraneni ovladace graf. karty ( mam ATI ) pomoci progamu Driver Sweeper a opetovna instalace ovladace.
Odpovědět