Download | Programy

Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Tomas90
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 17, 2006 10:04
Bydliště: Trenčín

Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Tomas90 »

Ked si chcem nahravat video cez fraps a vyberiem Detect best sound input ,tak mam potom miesto zvuku len sum.
Neviete cim to moze byt?
Návštěvník

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Návštěvník »

vpravo dole na liste poklikni na "repracek" a vyber smesovac stereo (pripadne se podivej do "moznosti" a nastav si vstup)- nastav hlasitost, odskrtni "ztlumit", a melo by to fungovat.
u me byl aslespon problem zde :-)) a ted uz nahravam i se zvukem.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Anonymous2 »

Anonymous píše:vpravo dole na liste poklikni na "repracek" a vyber smesovac stereo (pripadne se podivej do "moznosti" a nastav si vstup)- nastav hlasitost, odskrtni "ztlumit", a melo by to fungovat.
u me byl aslespon problem zde :-)) a ted uz nahravam i se zvukem.
velmi děkuju ted už mi zvuk funguje ...

Ale potreboval bych poradit s rychlostí když natočím video třeba na 30 sekund tak se mi přehraje na patnáct a zbylých dalších 15 sekund jenom hraje hudba
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Anonymous2 »

Mam stejny problem akorat směŠovač stereo mam odškrtnutý, ale pořa mi nefunguje zvuk.....
Návštěvník

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Návštěvník »

pokud i pri smesovaci nefunguje zvuk zkuste ovladaci panely/zvuk/zaznam a tam pak spustit ci zapnout stereo mix
Návštěvník

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Návštěvník »

jeste k tomu dulezita pripominka, pote co zapnete stereo mix tak ve frapsu v nabidce video zmente best input na windows input, pak by to melo fungovat
Rimmon666

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Rimmon666 »

Čus, mám Fraps sice starou verzi ale funguje vše až na zvuk :D Jak jinak. Program si zvolí mokrofó jako nejlepší věc na nahrávání zvuku a já nevím jak to mám změnit. I když ho odpojím furt jako by tam byl přes PC sem lama tak sry :D
Návštěvník

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Návštěvník »

Jo a ten Fraps mám 2.5.3
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Camazoo »

VIsta/W7 :ikona reproduktoru,zařízení pro záznam, mikrofon zakázat a povolit směšovač stereo
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
En

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od En »

Mam problem, od te doby co je novejsi verze Fraps, kterou mam nainstalovanou, se snazim nahrat videa ze hry 4story, jako v poho je nahraju, ale kdzy je chci upravit ve windows movie maker, tak mi to ukaze ze to je spatne nahrany. U jinych videi, ktere nejsou nahrane pres Fraps to jde v pohode... Prosim poradte, co mam delat...
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Camazoo »

převést (formatFactory apod.)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
šobik

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od šobik »

Chapi mám problém.když nahrávám video nahraje se mi asi 30 s a pak se nahrávaní vypne..čím to je?? :-(
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Camazoo »

Fraps je placená aplikace. 30s je omezení trial verze, která je zdarma.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
šobik

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od šobik »

Aha..díky
Petyn

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Petyn »

Já mám problém ale nevímjak na to. Prostě když chci nastavit vefrapsu aby mi nahrával zvuk jen v pc tak jen nahráv z okolí jakto??
Návštěvník

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od Návštěvník »

lidi mám frapsa a strašne mi to pri natáčaní wow seká,pri tom mám komp nový,8GB ram ddr3,4jadro AMD 3,2GHZ,500GB hardisk:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14187873
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=10933346
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=3297#ov
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=15679681
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=3354#ov

ked mám normálne wow bez natačania tak mám FPS 60 ale ked zapnem natáčanie tak to klesne na 30 nieked aj menej,niekedy mi to natača dobre dokonca raz už aj na 60ps natačalo ale po prerušené a znova spustení to zas nešlo,proste dost to blbne a málokedy to natáča dobre ,je chyba vo frapse alebo v kompe ? videjka čo som natačal predtým som natačal na fakt šunke kompe a šlo to pohode,alebo je niejaký iný program n natačanie ale v takej kvalite ako fraps
stryko Fedor

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od stryko Fedor »

Mnoo, ja som práve odskúšal a funguje to bez problémov. Tak mám notebook HP 4510s, nainštalovanú Mafia I, nainštalovaný Fraps 2.9.3, (mala by fungovať aj staršia verzia 2.5.3, ale nemám odskúšané nahrávanie videa s touto verziou.) odporúčam stiahnut full registered, aby sa dalo nahrávať video s dĺžkou podľa potreby. Ako tu už bolo poradené, tak len pripomínam, že WVista/W7 :ikona reproduktoru,zařízení pro záznam, mikrofon zakázat a povolit směšovač stereo. V programe treba prepnúť na Use Windows input. Ja som zatial skúsil snímkovanie 30 fps. A video mám krásne, bez trhania obrazu, či zvuku. A tých 30fps bohato stačí, je to najpoužívanejšia norma, nie je potrebné vyššie fps. Už len potom prípadne spracovať, dajme tomu cez Movie Maker, alebo iný program. Ak sa chceš o video podeliť, možeš ho dať na web a zadať link. Ja to plánujem, niečo mimoriadne som zahral v misii Omerta, chcem to nahrať a podeliť sa o svoj zážitok, čo som zahral. Tak ak to budem mať aj na webe, rád sa podelím so zážitkom a zavesím sem link na video. Všetkým zdar, a nech sa darí v hre.
FasterCZ

Re: Problem s Fraps-nenahrava zvuk.

Příspěvek od FasterCZ »

Chtěl bych se zeptat mám fraps 3.0.1 a když natáčím tak mi to nahrává zvuk ze hry coš je paráda ale mikrák ne, zkoušel jsem i více frapsů ale nejde mi to, nevíte proč ?
Odpovědět