Download | Programy

Zvukové zařízení neexistuje

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

krishke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 07, 2007 14:33
Kontaktovat uživatele:

Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od krishke »

Dobrý den, dneska se mi přivezl nový počítač ( viz podpis ) a objevil se tu takový menší ( rozuměj moc velký ) problém. Nefunguje zvuk. Mám Gygabite P35-DS3R MB s integrovanou zvukovou kartou 8 Channels ALC889A Audio controller. Ve Správce zvuku Realtec HD se mi zvuk "objeví" když si nechám pustit nějakou ukázku 3d zvuku, ale jinak ze zvukovky nic nedostanu. A ve Zvuky a zvuková zařízení se mi ukazuje, že Zvukové zařízení neexistuje. Poradíte mi prosím?

EDIT//ID základní desky v Everestu je 05/14/2007-P35-ICH9-6A79OG07C-00
EDIT2//Napadl mě super věc a to stáhnout ovladače ;) Nejprve jsem si nainstaloval ovladače na chipset, poté microsoftí ovladače a nakonec ovladače azalia. Ale to bych to nesměl být já. Při instalaci Azalia ovladaču se mi napíše, že při instalaci došlo k chybě.
EDIT3// Reinstal XP nepomohl, tak sem tam dal Visty a prekvapive to jede ;)
Obrázek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Anonymous2 »

nemohl by mi nekdo pomoci mam problem se zvuk az do vcerejska mi sel kdyz sem si chtela dnes pustit pisnicky tak mi to ukazalo ze media player nemuzu hudbu spustit ze budto doslo k potizim se zvukovym zarizenim nebo neni nainstalovane je mozne by mi ho mohl nikdo odinstalovat dekuji vsem kteri mi pomohou
abbyghail
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř srp 20, 2008 16:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od abbyghail »

kaca.2.10 píše:nemohl by mi nekdo pomoci mam problem se zvuk az do vcerejska mi sel kdyz sem si chtela dnes pustit pisnicky tak mi to ukazalo ze media player nemuzu hudbu spustit ze budto doslo k potizim se zvukovym zarizenim nebo neni nainstalovane je mozne by mi ho mohl nikdo odinstalovat dekuji vsem kteri mi pomohou
budes mat urcite nejaky virus s tymto mam skusenosti
lala

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od lala »

Taky mam ten problem assy si vymazala zvukovou kartu nabo si zkus nahrat novy mediaplayer a jestli nee tak zkus jit za odbornikem :ups:
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Camazoo »

vymazat zvukovou kartu..tak to je perla :D
v takovém případě se musí nainstalovat OVLADAČE ke zvukové kartě. Je nutné zjistit název základní desky (pokud je zde integrován zvukový čip) nebo název zvukové karty (pokud dedikovaná)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Chimere

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Chimere »

Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....
hcthc

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od hcthc »

zdravim,potřeboval bych poradit,měl jsem pc v opravně a pak když jsem ho doma zapnul apka po pár dnech si chtěl pustit muziku tak my to nepřehrálo tak jsem se kouknul do zvuků a tam my to píše že zvukové zařízení neexistuje,tak dyžtak mi někdo odpovězte předem díky
hcthc

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od hcthc »

jestli něco potřenujete tak napiste me na pc sem v tom docela dobrej dělam přez pc napište na email jakubsima1@seznam.cz
AnonymQa

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od AnonymQa »

Chimere píše:Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....


Udělala jsem, ale píše mi to: V počítači Local Computer nelze spustit službu Zvuk systému Windows.
Chyba 1053: Služba neodpověděla na řídíci nebo zahajovací požadavek dostatečně včas.
Co s tím? :( :(
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Anonymous2 »

Hejik ja jsem udělal tento postup... Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....

ale pořad mi to piše... Program Windows Media Player nemůže přehrávat, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je možné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem, nebo nepracuje správně... :(
co s tim??
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Anonymous2 »

to jsem zase ja kdyby něco napište odpověd na muj e-mail GermiZ@seznam.cz
hcthc

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od hcthc »

AnonymQa píše:
Chimere píše:Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....


Udělala jsem, ale píše mi to: V počítači Local Computer nelze spustit službu Zvuk systému Windows.
Chyba 1053: Služba neodpověděla na řídíci nebo zahajovací požadavek dostatečně včas.
Co s tím? :( :(





ja to samý nejde mi to napsalo mi to chyba 1053:služba neodpověděla na řídící požadavek dostatečně včas

SONY VPCF11M1E: HDD:500GB ,4BG-RAM, 2.40GHZ x 4, NVIDIA GEFORCE 330T 1243MB
bestmaster

Re: Zvukové zaříz�í n�xistuje

Příspěvek od bestmaster »

mě to š� v pohodě,�uper rada, díky�M.
matyasvane
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 16, 2010 13:38

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od matyasvane »

Dobrý den

Potřebuji akutní radu nefunguje mi zvuk a zkusil jsem vsechny rady ale píše mne to chyba 1054 :ot:
Návštěvník

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Návštěvník »

zkusil jsem vsechny rady...ale mi ani nic nepise pak zadnou chybu...ale kdyz otevru upresnit nastaveni hlasitosti tak napise ze neni k dispozici...jsem tedka predelal windows...predtim mi to slo v pohode....ted nic....treba se mi nenainstaloval nejaky driver...poradte prosim....predem diky moc!
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Camazoo »

jakou máš základní desku ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
barcisz

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od barcisz »

Prosim poradte..najednou mi nejde zvuk..a kdyz sem ho hledala,tak tam mam,ze zvukove zarizeni neexistuje,to jsem ho nejak vymazala?co mam prosim delat,nebo jak se zase nainstaluje?Díky
blabla

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od blabla »

stejný problém, řešení uvedená na netu jsem všechny vyzkoušela a nic, co s tím?????
Návštěvník

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Návštěvník »

Chimere píše:Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....
dik fungujeto
honzicek

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od honzicek »

barcisz píše:Prosim poradte..najednou mi nejde zvuk..a kdyz sem ho hledala,tak tam mam,ze zvukove zarizeni neexistuje,to jsem ho nejak vymazala?co mam prosim delat,nebo jak se zase nainstaluje?Díky
stejný problém mám všchechny postupy co jsem našel nešly :(



SONY vaio VPCF11M1E (VPCF11M1E/h)
Odpovědět