Download | Programy

CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Anonymous píše:A kdyz si chci zahrat pouze s kamosi staci mi hamachi a pak lan? a prikazy by my mneli jit? staci zmena mapy
Přes Hamachi CS?Nikdy jsem to teda nehrál lol. :lool: Co takhle si pořídit steam a založit si vlastní server a pokud chceš hrát po LANU tak normální založíš hru jako kdyby si šel hrát s BOTS a tvý kámoši se tam připojí,ale to je jen když budete hrát na stejné síti jako třeba ve škole atd. nebo třeba pokud má doma 2 PC tak i tam můžeš hrát po LANU. :)
Uživatelský avatar
Mahtaito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 27, 2009 11:00

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Mahtaito »

pls poradte mi nekdo na kazdy server na ktery se chci pripojit (mam stahle nonsteamy 36,21,26,33) a kdyz se pripojuju tak me to kopne ze sem zabanovajen kvuli nakych cheatum pritom to IP ktery mi to tam v konzoli pise neni moje a nick take ne takze uz nwm . poradte pls :eek:
L2 -> My best game.

CS 1.6 - > My medium game
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

nefunguje mi hra na cs neviem reco mam internet cs mi islo predtim to iste som nainstaloval a teraz to nejde poradte mi pls
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Mahtaito píše:pls poradte mi nekdo na kazdy server na ktery se chci pripojit (mam stahle nonsteamy 36,21,26,33) a kdyz se pripojuju tak me to kopne ze sem zabanovajen kvuli nakych cheatum pritom to IP ktery mi to tam v konzoli pise neni moje a nick take ne takze uz nwm . poradte pls :eek:
To je nějaké divné,aby to IP nebylo tvé.Na kolika servrech se ti zhruba stalo?
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

jozef píše:nefunguje mi hra na cs neviem reco mam internet cs mi islo predtim to iste som nainstaloval a teraz to nejde poradte mi pls
Pokud chceš poradit tak musíš napsat při jakých příčinách ti to nejde.Vypisuje ti to něco?
>}lee{<

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od >}lee{< »

Prosím vás mám stejný problém se spadnutím cs, mame doma dva počítače na obouch mám xp a na horšim mi csko funguje a na tom lepšim mi to při zapnutí spadne a napíše se mi že program neodpovídá a vztvoří se zpráva o chybách ve které je toto:
AppName: hl.exe AppVer: 1.1.1.1 ModName: nvoglnt.dll
ModVer: 6.14.10.9371 Offset: 0007d78f

Předem dík moc za odpověď
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Camazoo »

přeinstaluj ovladače grafické karty, nainstaluj nejnovější pokud nemáš
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
CloSeR

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od CloSeR »

pc manik píše: Přes Hamachi CS?Nikdy jsem to teda nehrál lol. :lool: Co takhle si pořídit steam a založit si vlastní server a pokud chceš hrát po LANU tak normální založíš hru jako kdyby si šel hrát s BOTS a tvý kámoši se tam připojí,ale to je jen když budete hrát na stejné síti jako třeba ve škole atd. nebo třeba pokud má doma 2 PC tak i tam můžeš hrát po LANU. :)
Mám doma 2 PC takže jednoduchou sit, vytvorim jak si rikal ale kdyz dam zalozku LAN (nic se v ni neobjevi), tak zkusim SLIST najde to ten server tak dám ;connect IP a naběhne jako když se připojuju ale nic to nedělá vážně nwm co s tím (už sem zkoušel i hamachi) :D
díky za radu :)
Jirka33

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Jirka33 »

Nevite jak se da smazat steam acount ?.. ucet na steamu
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

Jirka33 píše:Nevite jak se da smazat steam acount ?.. ucet na steamu
Co takhle ho nechat plavat. :pal:
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od pc manik »

CloSeR píše: Mám doma 2 PC takže jednoduchou sit, vytvorim jak si rikal ale kdyz dam zalozku LAN (nic se v ni neobjevi), tak zkusim SLIST najde to ten server tak dám ;connect IP a naběhne jako když se připojuju ale nic to nedělá vážně nwm co s tím (už sem zkoušel i hamachi) :D
díky za radu :)
A jinak problém s LAN připojení není?
AbeCZ

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od AbeCZ »

zdravim, mam steam a kdyz chci spustit cs 1.6 tak se mi ukaze obrazek dvou poldu a tak do 3sec. se mi to vipne
na non-steam verzi mi to pise ze soubor nemuze udelat .read
grafika Ati Radeon X1300pro
pls poradte
Návštěvník

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Návštěvník »

nechce te mi treba poradit ?!
Icy

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Icy »

pls mám problém...chcem se s bratránkem připojit na CS 1.6 ale jen 2 compy k sobě LANkem. včera nám to bez problémů běželo ale když sem se dneska snažil ty dva compy k sobě připojit tak mi to furt psalo LAN servers are restricted to local clients (class C) pls nekdo poradte kdyztak na mail StreetPirate@seznam.cz pls co nejrychleji...dík moc Icy
Tea pack

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Tea pack »

ja bych potreboval radu jak si nastavim 32bit.. mam NS a nevim jak na to ;-) poradi nekdo ?? :-)
Hmm

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Hmm »

Ahoj lidi prosim vas pomozte mi vzdy kdyz zapnu CS zajdu na server pripojim se hraju potom se zmeni mapa a normlane mi to nabehne ale pri tom kde to ukazuje CT nebo T tak to zamrzne a nejde nic musim vypnout CS prez spravce uloh a mam STEAM a CS uz sem zkousel preinstalovat. Dik predem kdyz tak napsite na 252-876-389 moje ICQ
Návštěvník

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Návštěvník »

Zdar lidi taky potrebuju pomoct.De o to ze docela mi posekava cs1.6.I na tom nejmensim rozliseni proste seka...dam priklad:Kdyz utikame ze spawnu a o nekoho se "opru neboli skrizim cestu" tak mi trhne obraz a vrati mne spatky...i kdyz v milisekundach ale vadi mi to.Dale kdyz uz od nekoho dostanu zasah nejenom ze mne zastavi ale vylozene sekne(zas v milisec...)a hodi spatky fakt nevim co s tim uz mam delat...skousel sem mrte ovladacu pro GK,snizeni fps,raty a nic nepomaha.A zeby to bylo HWarem...Mam notaz msi ex620...Ati radeon HD 3400 1524 hypermemory...dvou jadrovej procak...4gb DDRII RAm...disk 7200 otackovej...mysi jako roccat kone,razer lacheesis,logitech G9x a momentalne sem koupil logitech m500.A DELA TO FURT...dalsi kroky jako reinstall cs1.6...taktez reinstall OS winvista32...nepomaha.Jedine co mne napada je samotni nastaveni hry...nebudete nekdo vedet alespon sikovny prikazy nebo co udelat,prepsat...aby to slo v pohode bez toho neumerneho posekavani.Mam steama asi 8 let a nikdy mi to nedelalo...taky ze sem mel furt stolni PC..ale notaz kterej mam ted neni az tak low na 10 let starou hru....Poradte prosim.Za kazdej prispevek nebo radu vopred dekuju.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

pc manik píše:
jozef píše:nefunguje mi hra na cs neviem reco mam internet cs mi islo predtim to iste som nainstaloval a teraz to nejde poradte mi pls
Pokud chceš poradit tak musíš napsat při jakých příčinách ti to nejde.Vypisuje ti to něco?
me třeba po instalaci kdyš chci spustit csko tak to píše toto =anvalible memory less than 15MB!!! -425246772 = a taky my před tím csko slo....pls o radu díky předem....:-)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

me třeba po instalaci kdyš chci spustit csko tak to píše toto =anvalible memory less than 15MB!!! -425246772 = a taky my před tím csko slo....pls o radu díky předem....:-)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: CS 1.6 problem!! nutny!!!!

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravim když hraju csko tak mě to pokaždý vykopne asi po 10 minutách hraní a napíše mi to : Client timed out while answering challenge.
---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are connected behind.
---> See http://support.steampowered.com for help with firewall configuratio-- nevíte někdo co stím? Předem díky za rady!
Odpovědět