Download | Programy

Direct 3D device

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

grufi

Direct 3D device

Příspěvek od grufi »

Dobrý den, koupila jsem si hru Kobra 11 od ABC, ale při spuštění mi to píše nějakou chybovou hlášku o Direct 3D device a hra nejde spustit. Počítač je cca půl roku starý a jiná hra od ABC kupovaná cca před týdnem funguje. Potřebovala bych poradit, jaký ovladač případně stáhnout, aby to šlo spustit. Děkuji
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Camazoo »

Jakou máte grafickou kartu a operační systém ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
grufi

Re: Direct 3D device

Příspěvek od grufi »

grafiku nevim,ale systém máme Visty
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Camazoo »

zjistit model grafiky, buď přes správce zařízení, nebo přes program Everest
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
grufi

Re: Direct 3D device

Příspěvek od grufi »

tak grafika je na desce INTEL 82945G GRAPHICS CONTROLLER 0
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Anonymous2 »

Mám úplně stejný problém... u jiných CD mi to nedělá...Could not create Direct3D device...
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Camazoo »

tvoje grafika nepodporuje hrou požadovanou verzi Directu (pixel shadery), nebo nemáš nainstalované nejnovější ovladače, či verzi Directu..ale spíš bych to viděl na HW omezení karty.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
zdenek slabý

Re: Direct 3D device

Příspěvek od zdenek slabý »

hele nemislíte že ten direct 3d musí podporovat 3d grafická karta taky mám cédo s hrou kobra 11 a taky mi to píše ten chybný udaj nemislíte že by to šlo s grafickou kartou ati radeon 9600?? tady mi píšou minimální požadavky windows 2000 xp vista procesor athlon xp nebo pentium iv 1.8 ghz. operační pamět 256mb ram.grafická karta 128 mb 3d karta s nákou hvězdou na konci.zvuková karta directX 9.0 kompatibilní.místo na disku 1.3gb.příslušenství dvd-rom myš klávesnice.directX 9.0 c.podporované chipsety radeon 9600 geforce 6600 a lepší
zdenek slabý

Re: Direct 3D device

Příspěvek od zdenek slabý »

dobrý den myslím že ta chybná hláška je k ničemu protože minimální požadavek je directX 9.0 c a ty podporované chipsety radeon 9600 a geforce 6600 a lepší znamenají že tyto grafické karty podporují ten directX 9.0 c prosím poradte mi jak to mám spustit.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Anonymous2 »

nema nekdo direct 3D pošlite na cede1@centrum.cz dekuju
zdenek slabý

Re: Direct 3D device

Příspěvek od zdenek slabý »

ahoj jakou máš grafiku podívej se do návodu na tvuj počítač třeba tam bude jestli podporuje ovladač direct3d nebo na internetu se podívej na náký karty a hlavně na ovladáče které podporují!!! hele myslíš že direct 3d podporuje karta ati radeon 9600 256 mb jestli ne zeptej se někoho a potom to napiš!!!
zdenek slabý

Re: Direct 3D device

Příspěvek od zdenek slabý »

prosím jestli máte direct 3d pošlite na adresu zdenca1999@seznam.cz
danek

Re: Direct 3D device

Příspěvek od danek »

Tet sem si kupil kobru 11 a nejede mi pisemito cold not create direct3D device!
Návštěvník

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Návštěvník »

mě taky nejde hra harry potter a tajemná komnata je to starší hra a chce to po mě Direct3D co s tim.
Tomas Capek

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Tomas Capek »

jestli nekdo mate direct 3d tak mi ho prosim poslete na adresu 54hojo@seznam.cz
petr1

Re: Direct 3D device

Příspěvek od petr1 »

Me taky nejdu zapnout hry a pise mi to direct3d,ale mam windows 7 po3lete mi ho na email petrdolejsi12@seznam.cz
petr1

Re: Direct 3D device

Příspěvek od petr1 »

Me taky nejdu zapnout hry a pise mi to direct3d,ale mam windows 7 po3lete mi ho na email petrdolejsi12@seznam.cz
petr1

Re: Direct 3D device

Příspěvek od petr1 »

Me taky nejdu zapnout hry a pise mi to direct3d,ale mam windows 7 po3lete mi ho na email petrdolejsi12@seznam.cz
Lukis

Re: Direct 3D device

Příspěvek od Lukis »

Ja si koupil hru Kobru 11 Nitro a piše mi to chybu direct 3D Device Nevite kde bych stahnul ovladaš nebo tak něco grafickou kartu mam redeon 9250 128b procesor 1.35 ghz Diky
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Direct 3D device

Příspěvek od NSBM »

napiste presne zneni chybove hlasky at se muzeme hnout z mista... narikani typu: hazi to nejakou hlasku o 3D a nejde to je k ho*nu
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět