Download | Programy

jaký program pro upravu videí?

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Návštěvník

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od Návštěvník »

Já si to vždycky pomocí programu AnyVideoConverter převedu do AVI nebo MPEGu a pak už je to snadný ,stačít to šoupnout do windows movie makeru a už jedete xD...
nevim

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od nevim »

potrabujiiiiiiiiiiiiiiiiiii nejakej ceskej program na upravu animaci :) pls pomooooooooooooooooooc
May

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od May »

Nefačí mi movie maker je nějaký jiný program zdarma na videa?
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od zener »

May: VirtualDub
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
edino88

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od edino88 »

cawte viem ze tato teka je 4 roky stara ale chcem sa spitat ze cez movie maker sa daju dat uvodne titulky do videa ale ako zevraj v zobrazit ale ja nic take nemam pls pomozte mi skype:timinko525 alebo e-mail:edino88@centrum.sk
PS:srry za obnovenie temy.
SkypE:The:Exit

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od SkypE:The:Exit »

Zdar lidi - Pokud vím já sám jsme spokojen jen s "Movie MAker" který je instalovaný do každého windovsu :) jde zde : Dávat titulky do videa, přechody videa, přidání MP3 do videa, efekty videa a také střih : naleznete : Tento Počítač/Místní disk C:/Program Files/Movie Maker - a spouštěč přehoďtě na plochu - Přejmenujte ze zástupce a puste, vložte video a už je jen na vás co dál : [/color]

upozorňuji však, že nepodporuje MP4 (Tudíž točení z určitých mobilů nejde upravit) a pokud jsou zde i lidi kteří ani s tímto programem nejsou spokojeni :

stáhněte si "Sony VEgas 9.0" který je opravdu náročný, dělá velmi efektivní videa, sám jsme ho používal a jsem nadmíru spokojen : zde je vide které je jím dělané, vidíte efekty a jiné : http://www.youtube.com/watch?v=DW1Xwa0yRKs
SkypE:The:Exit

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od SkypE:The:Exit »

SkypE:The:Exit píše:Zdar lidi - Pokud vím já sám jsme spokojen jen s "Movie MAker" který je instalovaný do každého windovsu :) jde zde : Dávat titulky do videa, přechody videa, přidání MP3 do videa, efekty videa a také střih : naleznete : Tento Počítač/Místní disk C:/Program Files/Movie Maker - a spouštěč přehoďtě na plochu - Přejmenujte ze zástupce a puste, vložte video a už je jen na vás co dál :

upozorňuji však, že nepodporuje MP4 (Tudíž točení z určitých mobilů nejde upravit) a pokud jsou zde i lidi kteří ani s tímto programem nejsou spokojeni :

stáhněte si "Sony VEgas 9.0" který je opravdu náročný, dělá velmi efektivní videa, sám jsme ho používal a jsem nadmíru spokojen : zde je vide které je jím dělané, vidíte efekty a jiné : http://www.youtube.com/watch?v=DW1Xwa0yRKs
marcy200

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od marcy200 »

Zdravim. mám takový problémek, potřebuju z několika videí z kamery, která mi bohužel natáčí jen mp4 formáty, udělat jedno video a některý sestříhat mohl by ste mi prosím někdo poradit děkuji moc
mikisek

prdel

Příspěvek od mikisek »

trochu divnej program jak se stím pracuje? :D :lool: :smt046
Michalas SCZ- DJ'S

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od Michalas SCZ- DJ'S »

Lidi pls jak Sestřiham video a Nevite nejake Programky na Sestřih vide + Ořidani vlastnich Tit pls a uprava Dabingu abi ja nevim nahravam vide se zvukem ale chci ho nahrat bezezvuku a misto toho dat Svoje Nahrane Hlasi + songi plss !!!
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od NSBM »

VZDY JENOM A JEDINE - > PINNACLE STUDIO !!!!
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Orsoo

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od Orsoo »

Ahoj chci se zeptat jakej program dokáže změnit pozadí videa..?
D1rT

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od D1rT »

ak chces pro program u ktoreho sa da vo videach vsetko (bolo v nom za pomoci 3d maxu robene hviezdne vojny, volverin ..... a strasne vela hollywood filmov) Adobe After Effect ale necakaj ze sa stym naucis robit za tyzden
kocour34

Re: jaký program pro upravu videí?

Příspěvek od kocour34 »

Na animace a texty je dobrý program GIMP a taky lze z animací udělat video.
Odpovědět