Download | Programy

Nejde připojit k wifi síti.

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

hellsniper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 11, 2007 21:33

Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od hellsniper »

Dobrý den, mám stolní počítač a notebooka. Pořídil jsem router LONGSHINE LCS-WR5-2214-A, abych mohl internet na obou dvou počítačích. Protože jsem amatér kontaktoval jsem profi síťaře zenera přes internet, který mi pomohl nastavit router a vytvořil mi síť. Jenže při připojení a po zadání klíče k bezdrátové síti mi napíše "NELZE PŘIPOJIT". On mě psal, že vše je nakonfigurováno správně a že musí být chyba v počítači. Mám windows vista 32. Prosím o radu.
hellsniper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 11, 2007 21:33

Re: Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od hellsniper »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nastavili jsme klasickou bezdratovou zabezpespečenou síť.
hellsniper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 11, 2007 21:33

Re: Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od hellsniper »

Tady jsem ještě vytipal nastavení routeru. Kdyby jste chtěli ještě něco z toho vytipat tak napište:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od zener »

Jeste jednou se do toho vlozim... Zkus zmenit sifrovani na WEP - ted mas WPA2. Opet si zvol nejake heslo a vyzkousej, zda se notebook pripoji.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
hellsniper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 11, 2007 21:33

Re: Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od hellsniper »

Vyřešeno. Kde byl problém? Tak za prvé jsem to ze začátku ladil přes noťasa asusa, který měl špatné ovladače na bezdrát (stáhl jsem nové). Takže už funguje wpa2 ochrana i přes visty. Za druhé jsem se i když jsem udělal bezdrátovou síť nemohl jsem se připojit k internetu a do vyřešilo experimentování s routrem a náhodou jsem dal místo módu AP, mód AP+WDS a začalo to běžet.
Takže bych chtěl speciálně poděkovat zenerovi, který mi pomohl naladit router.
Jo mimochodem, co je to wds mód?
GAME.rz

Re: Nejde připojit k wifi síti.

Příspěvek od GAME.rz »

Mam problem! Newjde mi wifi na notebooku windows 7. Vim ze to neni siti wifi ale mim notebookem vzdy kdys se chci pripojit napise to ze pripojeni k siti se nezdarilo uz sem i reinstaloval PC ale nic vzdy stejny problem pls poradte. :stop:
Odpovědět