Download | Programy

Velke lagy ve hre CS 1.6

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Hadesik

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od Hadesik »

game booster je bomba pomuže hned ale mam i novou verzy a zniceho nic se mi to zas laguje no loool
linner

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od linner »

Mel sem windows xp a secko v pohode. ping sem mel tak 12 az 21 maximum. po nainstalovani windows 7 ultimate mam ping 90, 70, 60 az 170 nevim co s tim je pripojeni mam 10Mbit, procak 3.0Ghz grafarnu 128MB, ramky 2GB. sem uz s toho zoufalej a stve me to.
Kačer

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od Kačer »

nazdar lidi mám komp xp profík a když du pařit CSko jdu na zombie servery tak tam mám velký ping a nebo když zapnu baterku tak velký lagy čim to je?
Creativ__-)

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od Creativ__-) »

Zdravim mam mensi problem kdyz zapnu steam (1.6), tak se mi seka a vynechava jakakoliv mys ve hre zkousel jsem i menit jine.. na NS mi to nedela vubec diky za odpoved
lukas121
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 18, 2012 21:00

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od lukas121 »

co mam dellat kdyz mam ping 328 a vic stahl jsem si boster ale ten mi moc neomohl mam novy notebok 2 dny a nic nestahuju ale nechapu kdyz to zmerim tak co mam zkopirovat plss pomoc!!!
lukas121
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 18, 2012 21:00

Re: Velke lagy ve hre CS 1.6

Příspěvek od lukas121 »

nastavte si raty - dejte do konzole rate 25000 cl_cmdrate 101 cl_updaterate 101 snad pomuze ... ja mam problem ze mam ping 30max. ale jak zacinam strilet tak nad 50 a to se uz seka ... mozna je to kvuli VNT (ventrillo)

kde to mam najit to rate
Odpovědět