Download | Programy

Gothic 3

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

de_Lauceux
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 23, 2007 19:43

Gothic 3

Příspěvek od de_Lauceux »

Ahoj, mám problém v Gothicu 3. Nevím jak se moje postava může naučit perky, na které není žádný trenér (jako např. vylepšení brnění, odolnost proti jed,atd.). Někdo říkal, že se to dá nějak udělat přes konzoli,a tak se ptám, nevíte, jak??? Prosím, pokuď jste někdo tuto hru hrál, poraďte mi!!!!
Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

da sa to.. vola sa to cheat.... ked chces cheatovat tak si pohladaj cheat na

Kód: Vybrat vše

www.abcgames.sk
, daj si vyhladat gothic 3 a tam mas sekciu cheaty.. a tam pohladaj nejaky cheat na vsetky skusenosti alebo nieco take.. ale poviem ti.. ked zacnes cheatovat hra ta prestane bavit.. na tvojom mieste by som hladal ine sposoby ako ziskat nejake veci...
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Re: Gothic 3

Příspěvek od Cliff »

de_Lauceux píše:Ahoj, mám problém v Gothicu 3. Nevím jak se moje postava může naučit perky, na které není žádný trenér (jako např. vylepšení brnění, odolnost proti jed,atd.). Někdo říkal, že se to dá nějak udělat přes konzoli,a tak se ptám, nevíte, jak??? Prosím, pokuď jste někdo tuto hru hrál, poraďte mi!!!!
nepoužívej cheaty ale snaž se ! ;)
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Taky se snažím pařit bez cheatů, ale někdy to prostě nejde, aspoň nám přes 30 ne. Lara Croft je jiné masíčko, tak si to odskákat musím s cheaty i bez nich, ale v Gothic 3, je pomoc někdy nevyhnutelná. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Gothic 3

Příspěvek od Anonymous2 »

ja to uz dohral 3 x bez kodu :D
hallou

Re: Gothic 3

Příspěvek od hallou »

:eek: pujde mi gothic 3 na max pozadavkach kdyz mam procesor4jadrovy 3.2GHz,4gb ram ,hdd 1Tb,a grafiku ati hd 5770 ?
rely
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 07, 2011 16:46

Re: Gothic 3

Příspěvek od rely »

hele, jedy se normálně učej v alchymii u trenérů a ty další věci taky učej trenéři. prostě hledej a kašli na cheaty
Danoss
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 05, 2011 10:34

Re: Gothic 3

Příspěvek od Danoss »

Vše se tam dá najít cheaty jsou na nic rychle to s něma omrzí dá se to projet i bez nich.
Máte rádi svého domácího mazlíčka např. psa, kočku tak vám pomůže Pojištění zvířat. Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění. Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
drundur
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 17, 2017 15:52

Re: Gothic 3

Příspěvek od drundur »

tak všude to jde přes konzole žejo :D v gothicu jsou určitě trenéři na vše... nikdy jsem neměl tady ten problém a to jsem to taky dohrál min. 2x
www.banan.cz webové stránky zdarma
Odpovědět