Download | Programy

DFI Infinity nF Ultra II-M2/G .VS. ASUS M2N-E, NF570Ultra

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
DJDMX
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob lis 25, 2006 12:42
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

DFI Infinity nF Ultra II-M2/G .VS. ASUS M2N-E, NF570Ultra

Příspěvek od DJDMX »

Ktera z nich? :P

Podle FSB a pocet mozne pameti vede ASUS (FSB 2000/1600 MHz [DFI 1000] mozna pamet 8Gb [DFI 4])
A vubec DFI je snad lepsi pouze v PCI-E x16 ma totiz tyhle sloty dva...

A proc vubec zavadim tuhle debatu? Ja jenom, ze ve strasich doporucenych sestavach byla uvedena deska prave od DFI, kdezto ted v prosinci se tam dostala ASUS :P
Nebojim se smrti, jenom kdyby nebyla naporad
Dustt

Příspěvek od Dustt »

Resim uplne stejne dilema.
Hledam co nejlepsi desku pro AM2 cca do 3k bez dane a tahle Asuska a DFI jsou horkymi kandidaty.

DD najednou pise, ze nf4 je jeste mene povedena, nez nf5, ale bez jakychkoli podrobnosti.

Vite o tom neco?
Po jake desce byste sahli?
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Určitě po DFI Infinity Ultra II, M2N-E je zatím velmi nepovedená (hlavně BIOS) na přetaktování...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
kein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 29, 2006 09:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kein »

Awast píše:Určitě po DFI Infinity Ultra II, M2N-E je zatím velmi nepovedená (hlavně BIOS) na přetaktování...
mam ASUSE Bios (cetl jsem o problemech) jsem flashnul hned po namontovani do poce a nemam nejmensi problem, ale je pravda ze do tuneni jsem se nepoustel...(snad krome maleho poskadleni grafiky ;) )
Odpovědět