Download | Programy

SMCWBR14-G2

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

loki

Re: vypadky

Příspěvek od loki »

maestro píše:
loki píše:caute

mam ten isty problem ako Jirka

rozchodili ste to nakoniec alebo mam rovno reklamovat vyrobok???
reklamuj :)

ja uz jsem mezitim reklamoval dalsi :)
cauko mozno predsa len je to trosku ine

internetove spojenie sa prerusi ak napr su zapojene 2 compy (hlavny cez kabel, druhy cez WiFi)

ak je zapnuty len desktop (ten cez ktory som konfiguroval router + ten ide cez LAN kabel) tak to ide bez vypadkov (teda este sa nestalo aby to padlo)

ak napr potrebujem pracovat z domu a zapojim sa s notebookom (je jedno ci Wifi ci cez druhy LAN kabel) do firemnej siete, tiez to po case padne - tu sa chcem spytat ci to nemoze byt tym ze nemam naportovany fir. VPN server???

tiez internet vypadne ak sa cez torrent stahuje na 2 kompoch (porty??)

na zaver pride asi perlicka - mam UPC co asi na 99% pridava staticku IP ale ked WAN na webovom rozhrani routra nastavim podla toho nejde internet ani na hlavnom kompe nie to este na ostatnych preto to nastavujem na dynamicku IP - neviete plsssss poradit co treba este urobit aby mi to konecne slo bez problemov popripade by som si mohol byt isty ze to je zlym routrom???? :oops:

kamos ma MSI Gasteway a po 3 instalacnych krokoch nemusel robit nic, - vsetko ide samo!!! :evil:
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

zkus jinej router, doporucuji treba asus wl-520g
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

maestro píše:zkus jinej router, doporucuji treba asus wl-520g
to znamena ze to je 'crap' router alebo
je to na mna prilis komplikovana hracka :?: :D
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: vypadky

Příspěvek od oyza »

loki píše: kamos ma MSI Gasteway a po 3 instalacnych krokoch nemusel robit nic, - vsetko ide samo!!! :evil:
SMC ma naprosto dementni software. Ani klasicky nastaveni pro domaci pouziti tam nejde tak jak ma. Fuj, jeste ze sem se ho rychle zbavil...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vypadky

Příspěvek od maestro »

oyza píše:
loki píše: kamos ma MSI Gasteway a po 3 instalacnych krokoch nemusel robit nic, - vsetko ide samo!!! :evil:
SMC ma naprosto dementni software. Ani klasicky nastaveni pro domaci pouziti tam nejde tak jak ma. Fuj, jeste ze sem se ho rychle zbavil...
starsi modely fungovaly bez problemu
jen tento ... -G2 se nepovedl.

//edit Mark: smazan duplicitni post z tematu http://pcmark.info/viewtopic.php?t=2168
Odpovědět