Download | Programy

ping

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

JaMa

ping

Příspěvek od JaMa »

Dobrý den.Podařilo se mi propojit mezi sebou notebook a stolní PC kříženým kabelem,obě integrované síťovky jsou gigabitové...Ale při hře counter-strike stolní PC jako server jede v pohodě ale jakmile se připojím notebookem,tak na notebooku "skáče" ping někdy je 30 pak zas hned 3000...nevíte,cím by to mohlo být?děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Don
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: sob lis 04, 2006 20:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don »

Zkus jiný kabel - UTP-Cat5 ten je pro 100Mb/s.
Uživatelský avatar
eXp10it
Čestný člen
Příspěvky: 257
Registrován: pát srp 04, 2006 10:41
Bydliště: Ostrava --> Hultschin --> Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

No nevim nevim nakabel bych moc nesazel. Mohl by jeste zlobit nejaky antivir/firewall, nebo nejaka sitova sluzba (ICQ, Skype, FTP + cokoliv) pripadne CSko nemusi jet zrovna svizne na notasu a nebo i to stolni PC nemusi stihat vice hracu ;) Zkusil bych zvlast rozjet dedicated server z CS (navodu na to je plno) a pak normalnim CSkem jak na velkem kompu tak na notasu se pripojit na nej....ze zkusenosti vim ze mi to tak jelo rychleji. Nekde na netu jsou i HW naroky na sitove hrani. Pokud si dobre pamatuju tak PIII @ 1,5GHz 512MB ram "tak tak" utahlo 4hrace + zaroven hrani s pingem kolem 50 ;)

nemene dulezita moznost je optimalne nastavit v konzoli CSka parametr "cl rate" ...zase viz. navody na netu
ISAAC + Fortron blue storm 400W ATX12 2.0, AMD Athlon 64 X2 3800+ @ 2,6GHz (1,35V), DFI s.939 NF3 Ultra-DAGF, Kingston HyperX (HX3200AK2/1G) 2×512 MB DDR 400MHz K2-3-2-6-1 (2,6V) @ 400MHz 2-3-2-5-1 (2,7V), Sapphire ATI Radeon 9600 @ pro, SAMSUNG 200GB PATA 7200rpm + další spotřební harampádí
JaMa

Příspěvek od JaMa »

jj dělal mi to ten firewall sry že jsem vás kvůli tomu otravoval.Mám Kerio a netušil jsem jakej to dělá bordel.Tak jsem ho,když jsem hrál,zakázal ¨mno a ping kolem 5-10 :D thx ;)
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Tak to je super. Ale netušim jak se to mohlo stát.
Uživatelský avatar
Don
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: sob lis 04, 2006 20:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don »

JaMa píše:jj dělal mi to ten firewall sry že jsem vás kvůli tomu otravoval.Mám Kerio a netušil jsem jakej to dělá bordel.Tak jsem ho,když jsem hrál,zakázal ¨mno a ping kolem 5-10 :D thx ;)
No, myslim, že by stačilo přidat výjmku pro CSko...
rici ric
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 02, 2007 10:07
Bydliště: sumava

Příspěvek od rici ric »

muzete miprosim vas rict coje toten ping dekuji :(
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

rici ric píše:muzete miprosim vas rict coje toten ping dekuji :(
Jejda, pouzij hledani na netu, ne? Treba na wikipedii to je...

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ping_%28po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A1_s%C3%AD%C5%A5%29
rici ric
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 02, 2007 10:07
Bydliště: sumava

Příspěvek od rici ric »

jo ted uz to vim tak dekuju snad to bude v poradku
Odpovědět