Download | Programy

vaše náměty na recenze magazínu www.ddworld.cz

Pravidla, informace, historie fóra, hlášení chyb, vzkazy pro a od admina

Moderátoři: PCMark, Moderátoři

1742
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv led 03, 2008 22:28

Re: vaše náměty na recenze magazínu www.ddworld.cz

Příspěvek od 1742 »

oyza píše:
1742 píše:Zkuste udělat test case zdroje vs normál zdroje... Co víc utáhne a tak... Docela by mě zajímal, jak špatně je na tom eurocase a kdo je jen o trochu lepší
zbytecna a velmi namahava prace. loni vysel vcelku obsahly prurezovy test zdroju. kdyz postouras fora, najdes i elektronickou verzi...
Já jsem právě hledal hlavně přes google a nic jsem nenašel, docela pálivé téma pro mě, nemohl bys mě nakopnout nějakým klíčovým slovem? Když jsem hledal test zdrojů, srovnání zdrojů apod., nic, kde by bylo víc zdrojů, než Forton a Seasonic mi to nenašlo :(
Dwarf

Re: vaše náměty na recenze magazínu www.ddworld.cz

Příspěvek od Dwarf »

Bolo by možné urobiť test pár grafických kariet od viacerých výrobcov ? napr. grafiky RADEON HD3870 od výrobcov GIGABYTE, ASUS, SAPPHIRE...
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Re: vaše náměty na recenze magazínu www.ddworld.cz

Příspěvek od Maarvin »

Anonymous píše:Bolo by možné urobiť test pár grafických kariet od viacerých výrobcov ? napr. grafiky RADEON HD3870 od výrobcov GIGABYTE, ASUS, SAPPHIRE...
Ty rozdíly u různých výrobců jsou velmi malé, a nárůst výkonu u OC edic se nevyplatí finančně.
Zkus mrknout na tohle, podle mě dělat takový testy je poněkud zbytečný :

http://www.svethardware.cz/art_doc-6E15 ... D55AA.html
http://www.svethardware.cz/art_doc-AC3D ... 11740.html
[ Intel E6750 2,66@3,4 Ghz + Scythe Ninja ][ Asus P5K Premium ][ 2x2 GB A-data @850Mhz CL5 ][ Gigabyte 8800GTS 512MB@760/1840/2270 ][ WD Raptor 74 GB + Samsung F1 750GB ][ Enermax Big Chakra + Enermax Liberty 620W ][ Asus DRW-20B1LT + Sony DDU1615S ][ Sound Blaster X-Fi XtremeGamer + Creative Inspire P5800 ][ HP LP2475w ][ MS Natural 4000 + MS Wireless Explorer ][Win XP Pro]
Dwarf

Re: vaše náměty na recenze magazínu www.ddworld.cz

Příspěvek od Dwarf »

Maarvin: dík za tip ;o)

ešte upresnenie, ja som ten test veľmi nemyslel ani z hľadiska výkonu a už vôbec nie OC verzie , som skôr chcel porovnanie z hladiska prevedenia, chladenie, hlučnosť ...

PS: prednostne ATI :o)
Odpovědět