Download | Programy

Jaka hra chyby?? Poradte...

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

fanatik

Jaka hra chyby?? Poradte...

Příspěvek od fanatik »

Nazdar Gameri, casto rozmyslam nad nejakou originalnou hrou, aka na trhu chyba.. Co keby sme tu rozviedli diskusiu, co v hrach chyba, nejake originalne napady, aka hra by bola Dokonala?? Navrhy?? ;)
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Jaka hra chyby?? Poradte...

Příspěvek od Pockmat »

No, jestli znas StarGate Atlantis, tak v poslednim dilu The Game byla uzasna "hra". Jde o to, zes ovladal svoji civilizaci a to vesnicku v dane zemi, urcovals jim vyvoj, navrhoval co maji udelat nebo jims ukazoval nove napady a vynalezy, aby pokrocili v pred ve vyvoji. Strucne shrnuto... Trosku se tomu blizi Civilization, ale vcera jsem si ji zkousel hrat a musim rict, ze je to o necem uplne jinym. Nema to takovou hratelnost ani rozmanistost a pritom jednoduchost jak v tom dilu. Takze podle me, chyby na trhu tato hra... ;)
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Chybí mi nějaká konkurence Need for Speedů, Juiced byl dobrý pokus ale nevyšel :|
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no co sa tyka toho StarGate Atlantis to vobec nepoznam, ale pozrem sa na to.... A ta konkurencia Carbonu, to si tiez myslim, pretoze ak aj vyjde nejaky pokus konkurovat, je to slabe a uz len fyzika auta sa mi nepacila v ziadnej z tychto hier.. NFS maju v tomto obrovsku vyhodu, ale musim priznat ze v poslednej dobe z toho urobili uz len komercnu zalezitost, a co sa tyka Carbona.. ja som obrovsky fanda NFS a kazdy jedne diel som presiel, ale Carbon.. to skoncilo moju maniu.. hlboko ma to sklamalo a hral som to chvilu a vypol som to a som si isty ze to uz znova nenainstalujem... hroza... Skuste este nejake nazory, co si myslite o RPGckach novodobych ( oblivion, gothic3) podla je buducnost v tej volnosti, ale tiez by som tam este vede vylepsit par veci... Taktiez CoD vsetky serie maju svoje caro, ale posledne diely su uz len stereotypne pokracovania... Chcem nieco nove.. Gears of War bolo dost originalne.. skoda toho ze neni na PC... Taktiez Rome Total Wat, super bomba, ale tento MEDIEVAL 2, uz len prerobili Rome Total War... citim sa ako keby to bol datadisk.... neviem uz od ktorej hry mam ocakavat nieco nove, cakam na hru, ktora ma zase prinuti prebdiet pri nej celu noc ;)
Uživatelský avatar
BC
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte říj 03, 2006 16:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BC »

xmickey píše:Chybí mi nějaká konkurence Need for Speedů...
A co Flat Out 2 ? http://www.ddworld.cz/recenze-her/flat- ... -roku.html
fanatik

Příspěvek od fanatik »

Jasne, Flat Out 2, dalo by sa to hovorit o konkurencii, ale nemyslim si ze je to uplne rovnaky zaner, pretoze na Flat Out 2 aspon pre mna boli najlepsie tie stare auta a blaznenie v arene.. celkovo ked vo Fla Oute doslo k tym modernym rychlym autam uz to stracalo to caro... Ale ma prepracovanejsi a ovela lepsi engine, ale spravanie auta sa mi viac paci v NFS....
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

FlatOut 2 je trošku něco jiného tam je to spíš o tom bourání :) Já myslel něco kde bude taky tuning a tak....
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pockmat »

Mas pravdu, ze se NFS staly komercni zalezitosti. Uz to neni ono. Chtelo by to nejakou poradnou inovaci...
Jinak taky byl dobry Carmaggedon...
Taky jsem si zamiloval Cossacks, ale ty nove datadisky a nove vydani oznacene jako verze 2 je to naprosto stejne, co predchozi dily, akorat jsou nove zeme a trosicku grafika. Rikam, pokud pokracovani hry je jen "detailni" zaplata grafiky a dodelavky nejakych malickosti, tak to at se na me nikdo "nehneva", ale tyto veci neznamenaji novou verzi hry. Dle meho nazoru co sleduji vyvoj her, tak to je porad dokola. Vyvojarske firmy se od sebe navzajem opici atd. Chtelo by to neco novyho, jinak si myslim, ze vyvoj her takovym zpusobem nema budoucnost, je to smutne, ale je to tak! :|
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka hra chyby?? Poradte...

Příspěvek od mozek007 »

fanatik píše:Nazdar Gameri, casto rozmyslam nad nejakou originalnou hrou, aka na trhu chyba..
Nevím jestli je originální ale chybí mi Mafia 2. Žádná jiná nemá tak poutavý příběh!!
Fanatik

Příspěvek od Fanatik »

Jasne, suhlasim, carmageddon bola tiez velmi dobra hra, zvlast Carmageddon 2,to bola podla najvydarenejsia verzia, mozno preto ze to bola moja prva a tak pre mna najputavejsia... Co sa tyka tych dnesnych vyvojarov,mam z toho pocit ze presne ako ty vravis tie firmy sa iba opicia a beru to totalne komercne, ale zase nebral by som to tak zle, pretoze podla mna toto robia predovsetkym tie velke firmy,ale je tu zopar malych studii, ktore na to aby sa ujali a aby vydrzali na trhu potrebuju viac nez len HRU, potrebuju originalny napad aby zaujali, musia sa naozaj snazit, a toto si myslim ze je jedina zachrana vyvoju hier v buducnosti, novy napad, fantazia, nove zanre a rozhodne nebratie vyvoja hier len ako komercnu zalezitost, nova hra musi mat dusu, nejake nove posolstvo a programator si tym musi splnit nejaky svoj "detsky sen". Tak to berem ja a mam uz plne zuby toho, ze ked ma v kinach vyjst nejaky trhak tak este ani premiera neni a uz mame najskor od firmy zacinajucej na velke E a konciace na velke A nejaku lacnu napodobeninu pocitacovej hry... Mne osobne pripadal v poslednej dobe ako originalny napriklad Fahrenheit, to ma dost zaujalo...
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pockmat »

Naprosto souhlasim, ale ty male firmy se musi fakt hodne snazit, aby se vubec udrzeli, ale pytel se s nima jaksi moc neroztrhl... Na toho Fahrenheita jsem taky zvedavy... Uz jsem o tom neco cetl a tak se necham prekvapit. Jinak podle me nejlepsi hra podle serialu bude StarGate, nevim jak se presne jmenuje ta hra, ale proste to bude trhak. Alespon pro fandy StarGate vcetne me. Ale osobne si myslim, ze to nebude jen nejaka napodobenina a ze to bude fakt hratelny a zabavny alespon na par dni ne nekolik hodin, jak je tomu dnes u nekterych her... :!:
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Fanatik

Příspěvek od Fanatik »

Jasne, s tym mam aj ja poslednu dobu problemy, ze hry sa stavaju par hodinovou zalezitostou, dokonca uz castejsie sa stavaju par minutovou, pretoze ma absolutne nicim nezaujmu,tak ich ani nehram :cry: A co sa tyka toho StarGate, tak ja som to este nikdy nevidel, takze neviem ake to moze byt, ale o tej hre som pocul a dival sa na nu a moze to byt zaujmave, ja osobne sa teraz asi najviac tesim na Elveona, vyzera to celkom zaujmavo.. Robi to bratislavske studio 10tacle,ale bojim sa aby vsetkymi tymi trailerami a sladkymi recickami mi zase nepripravili potom velke sklamanie, ako to casto byva, tiez som sa chcel spytat co by ste povedali na ten novy C&C:Tiberium Wars, ja som velky fanusik tejto serie a ocakavam ake to bude,a z tych trailerov som dost zmeteny... Tiez sa tesim na Supreme Commander, ak ste o tom este nepoculi, pozrite si to, pise sa o tom ze to Redefinuje RTS zaner a vyzera to dost zaujmavo.. Ale lakaju ma tie obrovske vojny a dufam ze to nezklame... Ja osobne by som v sucastnosti bral nejake ozivenie zanru RPG, pretoze tento zaner ma asi najviac laka a ma podla mna najvacsiu buducnost, a preto sa tesim na elveona... Mozno to bude nieco take ako ja ocakavam... Uvidime...
Jacques
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: čtv pro 14, 2006 16:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaka hra chyby?? Poradte...

Příspěvek od Jacques »

mozek007 píše:
fanatik píše:Nazdar Gameri, casto rozmyslam nad nejakou originalnou hrou, aka na trhu chyba..
Nevím jestli je originální ale chybí mi Mafia 2. Žádná jiná nemá tak poutavý příběh!!
ty jo moje rec... ja jsem zacal rozdelovat herni zcenu na "pred mafii" a "po mafii" jestli prijde nekdy hra ktera bude mit napinavejsi pribeh a hra ve ktere se dokazu vic vzit do hlavniho hrdiny tak to muze snad byt jen mafia 2 mafia je proste projekt kterej vysel na sto procent at si kazdej rika co chce !!! :cool:
PC: CPU - C2D E8200 (2,66Ghz @ 3,2Ghz) , GRAFIKA - X1950GT (500x1200 @ 600x1400Mhz), RAM - A-Data 2x1024MB 800Mhz Retail, ZÁKLAD - Gigabyte P35-DS3L, HDD - 80GB Seagate Barracuda 7200Rpm, ZDROJ - Fotrton BlueStorm 500W, CPU COOLER - CoolerMaster Elite 330, OS - Windows XP Pro SP2, MONITOR - LG flatron L1954TQ, MOUSE - A4Tech X-718BF, KEYBOARD - Chicony
Odpovědět