Download | Programy

instalace webkabery

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

ATYP
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 04, 2007 16:05
Bydliště: Zdounky

instalace webkabery

Příspěvek od ATYP »

Přeji hezký den! Potřebuji poradit - mam web kameru Logitech QuickCamFusion a nejde mi nainstalovat její mikrofon!! Ani přeinstalace nepomůže. Na druhém PC jde normálně, ma 2-jádrový procesor AMD, XP profesional. Pomůže mi někdo? Dík
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

mikrofon se nijak neinstaluje, ten se jen zapoji do ružové dírky a musí být akorát naistalované správně ovladače od zvukové karty
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
ATYP
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 04, 2007 16:05
Bydliště: Zdounky

re

Příspěvek od ATYP »

mikrofon není zvlášť!! je součástí web kamery!! A má potlačovat rušivé zvuky z okolí!! kamera je připojena přes usb, ovladače na cd. Nějak se ale "bijou" s Realtekem - pořád mi to hlásí chybu a mikrofon nefunguje. Pravděpodobně to má souvislost s vyměněným 2-jádrovým procesorem, ale nejsem si jistý. je to kamerka dost drahá ( cca 2.500,- ( na to aby nefungoval mikrofon
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

otevri si ovladani hlasitosti, vyber zarizeni logitech quickcam (nevim presne jak se v systemu hlasi), pak vyber zaznam a vyber mikrofon.

predpokladam ze budes pouzivat treba skype, tak tam v nastaveni audiozarizeni to jde taky.
Odpovědět