Download | Programy

20" LCD samsung 205 BW

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Uživatelský avatar
RainMakeR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 28, 2006 18:58
Kontaktovat uživatele:

20" LCD samsung 205 BW

Příspěvek od RainMakeR »

ano nebo ne?
podle mě je to parametrově dobrej monitor.na TN technologii ma dobrou odezvu uhly 160 jsou podle mě dostačujici a kontrast taky
mužete mi říct názory na něj ať negativní či kladný?další alternativy v cenove relaci jsou beng :
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34143
ale ten je stašího data a pak HP :
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41688
ale ten ma prej nic moc obraz a vertikalni uhel jen 140.

jo a ještě jedna věc.mám grafiku ati x800 td256e od MSI.pujde mi tam vpoho nativní rozlišeni? tzn 1680/1050 ve winxp?ve hrach to budu muset dat asi na 1440/900 (hraju pouze CoD2 a to na DX7 low detaily)
díky za rady a spotřehy.
Uživatelský avatar
Darker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát led 05, 2007 08:20

Příspěvek od Darker »

Takze k volbe monitoru. Naprosto stejne dilema jsem resil i ja. Chtel jsem sirokouhlou dvacitku za rozumnou cenu a muj vyber byl nachlup stejny jako tvuj. Benq mel docela dobrou recenzi, ale nemel vyskove polohovani. HP vypadalo docela dobre a puvodne jsem chtel jit do nej, ale v diskuzi na Czechcomputeru jsem zacal byt na pochybach. Puvodne jsem moc chtel monitor ktery umi zachovat pomer pixelu 1:1 a to podle prirucky k monitoru umelo jenom HP. Ve skutecnosti to ale pry neni pravda (sam jsem nevidel-neposoudim). Nakonec to dopadlo tak, ze jsem vzal Samsung a musim uznat ze to byla dobra volba. Obraz je slusny, podsviceni jakbysmet a odezva je velice solidni. Nemam zadny vadny pixel, ale nechal jsem si to u CZC prezkouset.
Sam hraju COD2 na netu a nemam s odezvou problem. Interpolace je taky na slusne urovni.
Monitor v nativnim rozliseni provozuju (zatim) na R9800 pro, takze nevidim zadny duvod, proc by to na tve karte jit nemelo. Nainstaluj si ale posledni ovladace a ovladac od monitoru. ja jsem pripojeny pres DVI.

Takze shrnuti do jedne vety: Samsung 205BW je vzhledem ke sve cene velice slusnou volbou. Jsou mnohem lepsi monitory, ale to uz jsme v jine cenove relaci.

Pozn. Neni problem nastavit v ovladacich Gr. karty natvrdo pomer pixelu 1:1. Funguje to perfektne napr. v Oblivionu.
Core 2 Duo E6300, CoolerMaster Hyper TX, MB GIGABYTE 965P-S3, Kingston HyperX LL 2048MB (kit 2x1GB) PC800, Sapphire X1950XT, LITE-ON SH-16A7S, WD3200KS, TT Tsunami Dream, Blue Storm II- 500W, Sound Blaster Live! 24-bit, Logitech MX 518, Genius Ergomedia 700, Samsung 205BW, Logitech X-530 5.1
Uživatelský avatar
RainMakeR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 28, 2006 18:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RainMakeR »

no tak tos mě moc potěšil!!!díky za doporučení!
tento týden objednávám :twisted:
Uživatelský avatar
Darker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát led 05, 2007 08:20

Příspěvek od Darker »

Neni zac. Ja ted resim dilema s novym kompem a alespon monitor mam vyreseny. :D
Core 2 Duo E6300, CoolerMaster Hyper TX, MB GIGABYTE 965P-S3, Kingston HyperX LL 2048MB (kit 2x1GB) PC800, Sapphire X1950XT, LITE-ON SH-16A7S, WD3200KS, TT Tsunami Dream, Blue Storm II- 500W, Sound Blaster Live! 24-bit, Logitech MX 518, Genius Ergomedia 700, Samsung 205BW, Logitech X-530 5.1
Uživatelský avatar
RainMakeR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 28, 2006 18:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RainMakeR »

toti klído mužu poradit zase já :-)
Odpovědět