Download | Programy

Nahrávání obrazovky...

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vlasta R.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv led 11, 2007 16:52
Bydliště: Žatec

Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od Vlasta R. »

chci se zeptat jestli je možné připojit výstup z grafiky (S-VHS) na vstup TV karty..? Třeba jestli se to nebude nějak kopat mezi sebou nebo tak něco...Nebo je lepší použít nahrávací soft? Jde mi o to co zatíží systém mín...pokud budu hrát náročnější hru (třeba Battlefield2),tak jak hodně to ovlivní... ? procesor mám C2D 6400,1giga ram 667mhz...moc děkuju ;)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od oyza »

Vlasta R. píše:chci se zeptat jestli je možné připojit výstup z grafiky (S-VHS) na vstup TV karty..? Třeba jestli se to nebude nějak kopat mezi sebou nebo tak něco...Nebo je lepší použít nahrávací soft? Jde mi o to co zatíží systém mín...pokud budu hrát náročnější hru (třeba Battlefield2),tak jak hodně to ovlivní... ? procesor mám C2D 6400,1giga ram 667mhz...moc děkuju ;)
co tim chces nahravat... battlefield?
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
Vlasta R.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv led 11, 2007 16:52
Bydliště: Žatec

Příspěvek od Vlasta R. »

no tak nějak všechno :mrgreen: hry,a pod... chtěl jsem zkusit třeba nahrát video který mam jen ve formátu pro google player,kterej mi nic jinýho nepřehraje pokud je mi známo,tak by se mi to hodilo.... jde mi o to jestli je možný tu grafiku píchnout do Tv karty...řekl bych že ano,ale nejsem si jist
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Teoreticky by to jit melo mno, ale nejak bych se do toho nehrnul :lol:

Pro nahravani videa z her (overlay vrstva) je tu program FRAPS a pro nahravani ostatnich veci existuje open source CamStudio
Uživatelský avatar
Tommy.86
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: sob led 06, 2007 00:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy.86 »

jestli chces nahravat obraz z hry zkus ten fraps, hodne sikovny programek, nahrava i zvuk, vyhoda je ze nebrzdi moc vykon a mensi nevyhoda ze video je nekomprimovane tak zabira trosku vice mista ;)
dalsi programek je AutoScreenRecorder ale ten uz je narocnejsi na vykon, ale zase muzes nahrat cokoli treba co delas na plose :) fraps je jenom na hry nebo video ktere si poustis pres prehravac
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Pak jde ještě zkusit AviScreen Classic, pokud u něj vybereš vhodný kodek, tak potom video ani nezabírá moc místa.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
$opt!k
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 18, 2007 13:55

Příspěvek od $opt!k »

mam problém ci si stahnou fraps s registraci a kdyz ho nainstaluju tak mě nejde spustit pls poraďte
Uživatelský avatar
Tommy.86
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: sob led 06, 2007 00:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy.86 »

$opt!k píše:mam problém ci si stahnou fraps s registraci a kdyz ho nainstaluju tak mě nejde spustit pls poraďte
napis maila, ja ti ho poslu, snad pojede ;)
Denus

Re:

Příspěvek od Denus »

Tommy.86 píše:jestli chces nahravat obraz z hry zkus ten fraps, hodne sikovny programek, nahrava i zvuk, vyhoda je ze nebrzdi moc vykon a mensi nevyhoda ze video je nekomprimovane tak zabira trosku vice mista ;)
dalsi programek je AutoScreenRecorder ale ten uz je narocnejsi na vykon, ale zase muzes nahrat cokoli treba co delas na plose :) fraps je jenom na hry nebo video ktere si poustis pres prehravac
no to mi povídej jsem si nahrál pár videi a jedno dvou minutové zabírá 4GB což mě sere
s4rs

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od s4rs »

boze...hledam program ktery by ulozil co se deje na obrazovce....(hre) ale problem je vtom aby se neulozil ve formatu .avi ale v necem jinem kvuli mista...potom aby se dal soubor otevrit a divat se na nej...a pritom ve vybranych castech treba frapsovat.....takovy asik nenajdu...:(
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od Camazoo »

vyzkoušej X-Fire. Problém velikosti souborů u Frapsu je dán tím, že video nemá žádnou kompresi ;)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od Návštěvník »

no tak většina her podporuje např:do konzole napiš /record jméno videa a pak dej /demo název videa a můžeš se koukat :) a třeba i nahrávat....já to dělám u Q3A ale nemžu přes fraús (slabé PC)
Návštěvník

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od Návštěvník »

já mám trochu málo větší problém. FRAPS jsem si úspěšně nainstaloval, všechno de v pohodě dokud se nerozhodnu ho zapnout. na liště se objeví Otevírá se FRAPS. ale potom úplně celej PC zamrzne a pomůže jen restart PC. co s mám dělat, aby se mi to zpustilo?
Návštěvník

Re: Nahrávání obrazovky...

Příspěvek od Návštěvník »

já mám trochu větší problém. FRAPS jsem si úspěšně nainstaloval, všechno de v pohodě dokud se nerozhodnu ho zapnout. na liště se objeví Otevírá se FRAPS. ale potom úplně celej PC zamrzne a pomůže jen restart PC. co mám dělat, aby se mi to zpustilo?
Odpovědět