Download | Programy

Problém se softem u PDA

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Supi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 20, 2007 01:13

Problém se softem u PDA

Příspěvek od Supi »

Mám problém zkopírovat na PDA Pocket PC s Windows mobile jakýkoliv softvérový přehrávač Mp3,video atd. ,abych ho mohl nainstalovat (volné místo mám), v PDA jsem uplný začátečník ,může mě prosím někdo poradit? Píše mě to:Přístup byl odepřen. Zkontrolujte dostatek paměti, zda není soubor ke čtení a zda máte ke kopírování tohoto typu souboru dostatečná oprávnění.
Uživatelský avatar
Darker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát led 05, 2007 08:20

Příspěvek od Darker »

A jak to delas? Pres ActiveSync? Napis co mas za PDA a ktery system. Co konkretniho tam chces nainstalovat a jakym zpusobem to delas.

Uz nekolik let jsem vlastnikem starsiho H3970... :) takze verim ze ti dokazu poradit.
Core 2 Duo E6300, CoolerMaster Hyper TX, MB GIGABYTE 965P-S3, Kingston HyperX LL 2048MB (kit 2x1GB) PC800, Sapphire X1950XT, LITE-ON SH-16A7S, WD3200KS, TT Tsunami Dream, Blue Storm II- 500W, Sound Blaster Live! 24-bit, Logitech MX 518, Genius Ergomedia 700, Samsung 205BW, Logitech X-530 5.1
Supi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 20, 2007 01:13

Příspěvek od Supi »

Jo jo přes ActiveSync to chci zkopírovat a potom instalovat ,ale nepustí mě to už přes to kopírování(programů), ostatní věci kopírovat jdou jako např e-knihy,mp3 atd.Chtěl bych tam nainstalovat přehrávač videa(betaplayer) a mp3.(pocketmusic), PDA mám Compaq iPAG H3630 a systém windows mobile nevím jaký rok, nikde jsem to nenašel jenom verzi 3.0.11171(build 11178), ale typnul bych to na 2001 podle dat ve windowsech, je možné, že je problém v tom, že programy mám na winmobile 2002?
Uživatelský avatar
Darker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát led 05, 2007 08:20

Příspěvek od Darker »

No melo by to byt pocket 2002. program aby jsi ho nainstaloval do PDA muzis nejdrve zpustit a nainstalovat na PC.

Takze definitivni postup:

nainstaluj ActiveSync
pripoj PDA a pockej, az probehne synchronizace
ujisti se, ze mas dostatek pameti v PDA
spust na PC exac a nainstaluj program, po chvilce ti to nabidne, kam na PDA chces dany soft instalovat, vyber main memory a nebo pokud mas pametovou kartu, tak memory card
potom nasleduje instal finished a postupna doinstalace se muze objevit i na displeji PDA
Najdi si dany soft v zalozce Programy, spust a uzivej...

soubory ktere se neinstaluji (jpg, mp3, pdb atd) se jenom nakopiruji do slozky kterou ti vytvori ActiveSync v adresari Dokumenty na tvem kompu a on je nasledne pri synchronizaci nakopiruje do PDA. Pokud PDA pouziva trosicku jiny format, tak ti ho zaroven prekonvertuje do pouzitelneho na PDA.

Tot vse... :P
Core 2 Duo E6300, CoolerMaster Hyper TX, MB GIGABYTE 965P-S3, Kingston HyperX LL 2048MB (kit 2x1GB) PC800, Sapphire X1950XT, LITE-ON SH-16A7S, WD3200KS, TT Tsunami Dream, Blue Storm II- 500W, Sound Blaster Live! 24-bit, Logitech MX 518, Genius Ergomedia 700, Samsung 205BW, Logitech X-530 5.1
Supi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 20, 2007 01:13

Příspěvek od Supi »

Dík moc perfektní návod :pal: problém vyřešen příčina proč mě to nešlo byla špatná verze programu a hlavně ja jsem se to snažil kopíroval do PDA a v něm jsem to chtěl nainstalovat nenapadlo mě to instalovat do PC a ono se to synchronyzuje s PDA.takže music a video OK.Ještě mám jeden dotaz hraní her v pda musí být nainstalovaní nějaký podpůrny prográmek ke hraní nebo se to kopíruje do nějakej spešl složky měl jsem stažený hry na pda ale ani jednu jsem nesputil většina měla příponu (.jar,class).A nebo rozchodit hry co jsou v telefonech ty maj taky příponu .jar
Uživatelský avatar
Darker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát led 05, 2007 08:20

Příspěvek od Darker »

Tyhle hry nespustis, je to na Symbian a JAvu. Pro PDA je vsechno vetsinou pres instalaci na PC, takze klasicke exace...

Jsem rad ze ti to pomohlo. :oops:
Core 2 Duo E6300, CoolerMaster Hyper TX, MB GIGABYTE 965P-S3, Kingston HyperX LL 2048MB (kit 2x1GB) PC800, Sapphire X1950XT, LITE-ON SH-16A7S, WD3200KS, TT Tsunami Dream, Blue Storm II- 500W, Sound Blaster Live! 24-bit, Logitech MX 518, Genius Ergomedia 700, Samsung 205BW, Logitech X-530 5.1
Supi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 20, 2007 01:13

Příspěvek od Supi »

Darker píše:Tyhle hry nespustis, je to na Symbian a JAvu. Pro PDA je vsechno vetsinou pres instalaci na PC, takze klasicke exace...

Jsem rad ze ti to pomohlo. :oops:

OK dík moc za rady zdar supi. :ups:
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Já bych doplnil, že instalační programy pro PDA mohou mít také koncovku CAB a instalují se až po nakopírování do adresáře v PDA. Přenos je možný také přes složku Tento počítač - Mobilní zařízení. Její obsah je vidět jen, pokud je aktivní program ActiveSync. Ke stažení zde ve verzi 4.5
Ještě odkaz na zdroj materiálu okolo PDA problematiky.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Odpovědět