Download | Programy

Problém s externím USB HDD

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

adiman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 24, 2007 19:20
Kontaktovat uživatele:

Problém s externím USB HDD

Příspěvek od adiman »

Dobrý den, koupil jsem si externí box s USB 2.0 zn. AXAGO pro 3.5" HDD IDE. Připojil jsem k němu disk SEGATE BARACUDE 7200ot. 120GB,připojil přez USB 2.0 a zapojil zdroj do zástrčky.V XP mi naskočilo velkokapacitní zařízení.Z disku lze bezproblému kopírovat (700 MB během několika vteřin),ale na disk nelze kopírovat všechno se sekne.k externímu disku jsem dostal nějaké ovladače,ale
pro starší systémy.
Jestli někdo tušíte co s tím prosím poraďte.

základní deska
K7N2 Delta - L

//edit Mark: příště na to stačí založit jen jeden topic
adiman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 24, 2007 19:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adiman »

ach jo ho asi budu muset hodit do koše páč už opravdu nevim. :cry:
Uživatelský avatar
eXp10it
Čestný člen
Příspěvky: 257
Registrován: pát srp 04, 2006 10:41
Bydliště: Ostrava --> Hultschin --> Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

BOXy na disk se kupuji jako hadry....nejdriv je musis odzkouset :( treba v Alfe vim ze ti sami reknou ze je to treba odzkouset a kdyz tak se s tim stavit na vymenu...nejlepsi je si disk vzit sebou na prodejnu a nechat si ho rovnou odzkouset. Jinak doporuciüji ho odzkouset u nekoho jineho na pocitaci. Disky v BOXech maji nejvetsi problem s napajenim, je prto mozne ze pri zapisovani ma disk vetsi odber nez pri cteni a proto se kouse (asi se za jizdy vypne ne?) Nevim jak se konkretne tvuj disk napaji, ale doporucuju vyzkouset jiny(e) USB porty PS/2 na napajeni.
ISAAC + Fortron blue storm 400W ATX12 2.0, AMD Athlon 64 X2 3800+ @ 2,6GHz (1,35V), DFI s.939 NF3 Ultra-DAGF, Kingston HyperX (HX3200AK2/1G) 2×512 MB DDR 400MHz K2-3-2-6-1 (2,6V) @ 400MHz 2-3-2-5-1 (2,7V), Sapphire ATI Radeon 9600 @ pro, SAMSUNG 200GB PATA 7200rpm + další spotřební harampádí
Odpovědět