Download | Programy

Zhodnoťte můj web prosím..

Programovací jazyky, grafika, tvorba webu, SEO, programy pro práci s webem, vyhledávače

Moderátor: Moderátoři

Jak se Vám líbí web bohatni.wz.cz

Je super!
1
25%
Je průměrný..
1
25%
Je tragický!
2
50%
 
Celkem hlasů: 4

klokoci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 02, 2007 05:55
Kontaktovat uživatele:

Zhodnoťte můj web prosím..

Příspěvek od klokoci »

Zdravím přátelé,
Zhodnoťte prosím můj web.. Potřebuju objektovní kritiku od Vás ..uživatelů..
Díky.

http://www.bohatni.wz.cz
Proč navštívit můj web...?
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Jelikož si zatím neumím udělat svůj webík, tak každou snahu oceňuji. Když ale porovnám ten tvůj s těmi co navštěvuji, tak bych řekl je je průměrné kvality, ale asi nejsem ten co to může hodnotit. Já zatím web dělat neumím. :oops:
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

To ti nestačí spamování na PCT? Tak jsi dostal asi malou sodu. Web docela ujde ale ten obsah..
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mozek007 píše:To ti nestačí spamování na PCT? Tak jsi dostal asi malou sodu. Web docela ujde ale ten obsah..
Díky za hlas :D ale mě nejde o tvůj názor, co se obsahu týče, nýbrž o VZHLED A FUNKČNOST!
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

No spíš to vypadá, že se snažíš nahnat návštěvnost a tak web dáváš na všechna možná fóra. Myslím, že stačí, že máš už web zhodnocený na pct, jinak na hodnocení webů jsou tady i specializované fóra - třeba diskuze.jakpsatweb.cz.

A co se týče funkčnosti weu, tak pro tvé účely to je v podstatě dostatečné.

Pokud bych mohl dodat ještě poznámku k obsahu, tak je na první pohled patrné, že web slouží hlavně na obohacení autora :)
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

PCMark píše:jinak na hodnocení webů jsou tady i specializované fóra - třeba diskuze.jakpsatweb.cz.
Právě jsi určil další cíl spamu. :)
Na PCT ti web zhodnotili, zde také. Nic proti autorovi ale ten web se mi nelíbí, jsem vyhraněný proti takovému obohacování LOCK
Zamčeno