Download | Programy

Rozbitý notebook

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Rozbitý notebook

Příspěvek od mozek007 »

Zdravím, dnes ve škole se mi notebook vypnul po bouchnutí do stolu. Nebyla to velká rána. Nešel zapnout. Musel jsem vyndat baterku a znova jí tam dát. Když jsem přišel domů, notes jsem zapnul, fungoval 30minut na klíně. Pak jsem ho položil na stůl a znova se vypnul. Nyní nejde vůbec zapnout. Nějaké rady? Zkoušel jsem vyndat ramky nepomůže to.
Nechci ho dávat do opravny, to bych byl měsíc bez notesu a to se mi nechce, nehledě na to, že na notebooku mám veškeré zápisy ze školy a píšu vše do něj, takže by jsem si musel koupit sešity :-/
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

No asi se v tom něco uvolnilo a při větším pohybu se to zase vypne. Ale možná jsem ted plácl kravinu..... Co by se v tom asi tak uvolnilo že ? :-o Ale každopádně toje divný :?
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Zřejmě je tam někde nějaký špatný kontakt, podle mě ti nezbude nic jiného než servis nebo reklamace(kterou ti nemusí uznat, pokud zjistí mechanické poškození).
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

Můžu vyndat HDD aby mi na něj nečuměli (soukromá data jsou soukromá data), nebo tím ztratím záruku? ASUS se může rozebrat na 2 fáze. 1 fáze je na přidání ramky, vidím i cpu. Druhá fáze by byla kompletní rozebrání a vyndání HDD, nevím jestli je tam plomba
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já bych to nedělal, podle mě musí být v záruce NB v celku a má jistě plombu. Určitě bych disk nevyndaval, nebo ti řeknou, že je to ten důvod proč ti to nejde a máš po ptákách. ;)
Odnes to na reklamaci a nech to na odbornících, oni si už poraděj a ty jsi čistej. HDD si zašifruj, nebo aspoň oddíl, kde máš data které nechceš ukazovat. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

Jackal píše: HDD si zašifruj, nebo aspoň oddíl, kde máš data které nechceš ukazovat. ;)
Příště, teď už nemůžu. No, přecijenom to bych byl trochu paranoidní. Jen doufám, že to celé nebude právě diskem, nebo aby k tomu nepřišel "odborník", který nic nezkusí a vyměni desku + HDD a odešle zpět.
Odpovědět