Download | Programy

Ultima Online

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Human
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob bře 17, 2007 11:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Ultima Online

Příspěvek od Human »

Vím, že tato legenda už není pro mnoho hráčů aktuální téma, ale i přesto si myslím, že má pořád co nabídnout. V porovnání s ostatníma Onlinovkama jako je WOW a LineaAge se sice nemůže rovnat graficky, ale já osobně si myslím, že co se týče modifikací je UO zatím na špici.

Hrál to tady z Vás někdo? Ptám se proto, že si s kámošema děláme SHARD pro asi 15-20 lidí...hodně modifikovaný a chceme vycházet z námětu Zaklínače od Sapkowskeho...rád bych jestli by mi někdo řekl, co by ve hře změnil a co by do ní přidal ;)

Na oficialním fórku k UO se raději neptám, protože jim tam nějak stoupli ty zkušenosti z modifikací do hlavy a většinou tam snahu amátera tak zkritizují, že už člověk nemá do ničeho chuť.
Se mějte fajn...
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Hry hraju, ale nemám absolutně tušení o jaké hře to mluvíš. :oops: :-o:oops:
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Human
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob bře 17, 2007 11:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

UO

Příspěvek od Human »

Jackal píše:Hry hraju, ale nemám absolutně tušení o jaké hře to mluvíš. :oops: :-o:oops:
-----------------------------------------------------------------------------
Ultima byla prvni masovou onlinovkou a v tehdejší době byla tím, čím je dnes WOW.

:)

Ale chápu, že tohle bude spíše známe menšímu okruhu lidí..
Se mějte fajn...
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Je mi dost let na to abych to znal, ale v letech kdy ta hra frčela, tak jsem o PC ještě nejevil žádnej zájem, ale dík za poučení, jsem zas chytřejší. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Odpovědět