Download | Programy

problem s odhlasovanim

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

problem s odhlasovanim

Příspěvek od Runn3r.cze »

poslednich nekolik dni mam na pc dost zajimavej problem... mame tam nekolik uctu (rodina), ale ted prestalo fungoat klasicke odhlasovani... kdyz dam Start -> Odhlasit -> Odhlasit uzivatele, tak se nic nestane a zustanu normalne prihlasenej... ale kdyz dam Prepnout uzivatele, tak to funguje bez problemu... nevi nekdo co s tim je a jak to spravit???
Obrázek
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Zkuste se vrátit obnovou systému k datu, kdy to bylo ještě dobré.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

no to jsem jeste nezousel.. ale pred par hodkama mi to zas slo normalne... tak ja nevim... to dela jenom nekdy a jenom na nejterejch uctech... z toho trochu nechapu...
Obrázek
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

a nezapomínat na pravidelnou kontrolu Spyware ....
http://www.spyware.cz
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
delaware
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 27, 2007 10:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delaware »

mam stejny problem... jenze asi jeste o neco horsi. nelze odhlasit uzivatele (prvniho po restartu ano, dalsi uz ne), nelze vypnout ani restartovat pc jinak nez pres spravce uloh > uzivatele > odhlasit ... a pak pres prehlasovani tabulku vypnout. start > vypnout nebo start > odhlasit jednoduse nefunguje. spyware kontroluju pravidelne, vcera jsem kompletne znicila vsechno, co tu bylo (odtud by mozna problem mohl pramenit: ze pri fixu v HijackThis nebo Vundo Fix se smazala knihovna dll potrebna pro tyto ukony). Firewall mam Kerio (s nejakym nastavenim v nem to souviset nemuze?). Snazila jsem se stahnout program
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=cs ale nic se nestalo. dneska jsem prisla na to, ze vlastne zadne nove instalovane programy nejdou spustit. nechapu, v cem by mohl byt problem. napada vas nejaka diagnoza nebo i reseni, prosim? predem diky za jakoukoli odezvu.
Obrázek
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Je dost pravděpodobné, že to způsobuje nějaká aplikace běžící na pozadí. Nevybavuješ si kdy problém začal? Instalace čeho tomu předcházela? Nedá se vyloučit ani nějaký spyware (prohledat pc pomoci AdAware - domaci verze zdarma http://www.download.com/Ad-Aware-2007-F ... l&tag=top5 )
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

AdAware nic moc, lepší je spybot, avg antispyware, superantispywer nebo terminator. Chtělo by se mrknout na to, co všechno běží na pozadí
delaware
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 27, 2007 10:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delaware »

AdAware i Spybot mam, obcas neco najdou, ale nic s tim asi nesouvisi. Spybot mi vcera (kdy uz problem trval) treba nenasel vubec nic. Jinak tomu predchazela prave instalace Keria firewallu a nejakych tech removeru k odstraneni viru a jiny haveti.
Obrázek
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

zkusil bych deaktivovat kerio, tj. zastavit jeho sluzby a ujistit se, ze nic z nej nebezi a pak se zkusit odhlasit
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

renox píše:zkusil bych deaktivovat kerio, tj. zastavit jeho sluzby a ujistit se, ze nic z nej nebezi a pak se zkusit odhlasit
no s tím keriem to je dobrý nápad. Teď si vzpomínám, že mi dělal podobné blbosti s windows...nj, kerio už není co bejval:(
delaware
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 27, 2007 10:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delaware »

Jj, zkusila jsem ukoncit Kerio a odhlasovani fungovalo. Ja ho ale nechci menit, je to jediny firewall, ktery mi vyhovuje. Neni nejaka jina moznost, nez ho uplne vymenit?
Obrázek
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Mozna jina verze nebo nejaky update. Ci neni-li neco spatne nastaveno v konfiguraci - mozna kerio umyslne blokuje to odhlasovani --> prohlednout konfiguraci. Zkusil bych dat vychozi nastaveni, odhlasit se a pokud to pujde, rozvazovat co priste keriu zakazu a povolim pri jeho dotazech. Ale to strilim tak naslepo, kerio nepouzivam.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
delaware
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 27, 2007 10:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delaware »

Jeste abych pro pripadne podobne problemy jineho uzivatele uvedla, jak jsem to nakonec vyresila. Sem jsem to nejak pozapomnela popsat, ale problem zpusobovala nejnovejsi verze Keria. Bylo mi doporuceno instalovano starsi verzi (4.2.2), pomohlo to. Ted jsem spokojena s Keriem i chodem pocitace. *tuk tuk* Diky za pomoc, ktera me dobre nasmerovala.
Obrázek
Odpovědět