Download | Programy

Problém s CS 1.6!!!

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Kokoloko

Problém s CS 1.6!!! a vůbec nevim

Příspěvek od Kokoloko »

Mám problém a vůbec nevim. když nainstaluju CS 1.6 tak instalece sice proběhne úspěšně ale nikam se mi nenainstaluje exe soubor abych to moch spustit a i když to zapnu přes HL.exe a dám change game tak mi to naběhne a po chvíli když dám připojit k serveru tak mi to spadne :( a nevím co s tím už sem to zkoušel přeinstalovat 4x restartovat před i po instalaci a nic :( tak jestli někdo ví co s tím budu vděčnej dík :)
Kokoloko

Problém s CS 1.6!!! a vůbec nevim

Příspěvek od Kokoloko »

Mám problém a vůbec nevim. když nainstaluju CS 1.6 tak instalece sice proběhne úspěšně ale nikam se mi nenainstaluje exe soubor abych to moch spustit a i když to zapnu přes HL.exe a dám change game tak mi to naběhne a po chvíli když dám připojit k serveru tak mi to spadne :( a nevím co s tím už sem to zkoušel přeinstalovat 4x restartovat před i po instalaci a nic :( tak jestli někdo ví co s tím budu vděčnej dík :)
Moncaaa

Re: Problém s CS 1.6!!!

Příspěvek od Moncaaa »

Ahoj, potřebuju pomoct.. Nainstalovala jsem CS 1.6 s protokolem 47, mám nový noťas a na něm Win 7... a píše mi to available memory less than 15 MB! přitom paměti mám hafo a RAM 4GB... fakt nevím co s tím.. :( Prosím o pomoc :))
Odpovědět